MALI KRAŠKI MARATON 2005

27. marca 2005 se nas je tudi to leto, kot že vrsto let do sedaj, nekaj članov iz DMP udeležilo tega prelepega kraškega maratona. Kljub temu, da je bila vremenska napoved slaba se je na startu zbralo okoli 1400 tekačev in sicer so bili iz sosednji držav Italije, Avstrije , Hrvaške...

Proga je potekala po isti trasi kot prejšnja leta. Poleg mlajših članov Simonič Odona, Birsa Milana, Cmeršek Marjana, se je pohoda oziroma maratona udeležil tudi najstarejši član DMP Celje, KREGAR Ivan starejši, kateri je od prireditelja tudi prejel pokal za najstarejšega udeleženca na tem maratonu.

Med samim potekom maratona je bilo vreme zelo prijetno. Po končanem maratonu okli 14 ure pa je pričelo močno deževati vendar smo bili takrat že v telovadnici kjer smo se malo okrepčali in počakali na razglasitev rezultatov.

V upanju in pričakovanju, da bi se takšna druženja in srečanja nadaljevala vendar v bistvenem večjem število vas vabimo, da se nam pridružite leta 2006 na 6 malem kraškem maratonu.

Veliko užitkov in dobrega počutja pri rekreaciji vam želi DMP Celje.

Jože TONKLI