24. Mali maraton državnosti

10,5 km kategorije

24.6.2015


B-FIT TIMING b-fit timing


Moški: 0-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-79 80-99
ženske: 0-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-79 80-99

ženske A do 19

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 ANJA PAHER CELJE 275 19 21 1:01:09.0
Top

ženske B 20-29

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 AMANDA MURŠEC VOLIČINA 208 27 5 50:09.9
2 IVA PAJENK POLZELA 216 29 8 52:45.5
3 BARBARA OVČJAK VELENJE 214 26 10 53:25.2
4 LUCIJA MLINARIČ RADLJE OB DRAVI 205 24 11 53:44.6
5 PETRA BOMBEK MARIBOR 213 25 18 58:14.5
Top

ženske C 30-39

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 VIKTORIJA MODRIJAN VELENJE 217 39 2 46:42.5
2 TAMARA GORNJAK RUŠE 211 31 13 55:00.7
3 MOJCA MOČNIK BEVC CGROBELNO 207 37 17 56:18.7
4 KATJA ŽNIDARŠIČ GUNDELJ CELJE 306 38 24 1:02:40.8
5 KATARINA GORIČAN POKRIVAČ MARIBOR 298 39 27 1:08:30.8
Top

ženske D 40-49

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 KAROLINA IVIČ CELJE 302 44 1 46:19.9
2 MARIJA ROJIĆ PTUJ 221 47 6 50:33.6
3 SAŠA MARKOJA POPELAR MARIBOR 293 45 7 51:14.5
4 HIJACINTA ŽOHAR CELJE 263 45 9 53:17.6
5 ZDENKA ŠUMANDL PTUJ 280 48 14 55:08.9
6 SNEŽANA LUJINOVIČ MEŽICA 202 48 15 55:55.1
7 BARBARA CAFUTA CELJE 218 47 16 55:57.5
8 MICHAELA KOTNIK ZREČE 215 42 23 1:02:10.5
9 LIDIJA DOVJAK RIMSKE TOPLICE 264 47 26 1:05:11.9
10 DORDEA SVEČKORF ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADC 212 47 30 1:20:44.4
Top

ženske E 50-59

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 BERNARDA ZVIR ŠENTJANŽ 204 57 3 48:55.2
2 ERIKA JUVAN ŠD ELEKTRO CELJE 261 52 4 50:05.1
3 FANI PODKRAJŠEK IZLAKE 219 59 12 53:59.0
4 BREDA KOMAR ČRNA NA KOROŠKEM 209 51 20 59:55.3
5 ŠTEFKA NAGLIČ VOJNIK 271 59 28 1:08:38.7
6 ALENKA RABUZA LAŠKO 279 51 29 1:15:12.5
7 FERIDA STRMČNIK MEŽICA 210 57 31 1:26:21.3
Top

ženske F 60-69

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 ERNA PUDGAR RAVNE NA KOROŠKEM 206 60 19 58:24.7
2 JUSTINA KOPRIVŠEK DOMŽALE 203 62 25 1:04:49.4
Top

ženske G 70-79

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 LOJZKA BRATUŠA MARIBOR 220 76 22 1:01:32.9
Top

ženske H 80+

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 LUŽNIK KAZIMIRA SLOVENJ GRADEC 201 81 32 1:38:56.2
Top

Moški A do 19

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 DEJAN DOVJAK RIMSKE TOPLICE 267 19 6 40:01.6
2 ALJAŽ KRALJ GRIŽE 237 17 48 1:02:07.7
Top

Moški B 20-29

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 BLAŽ BREČKO ŠTORE 283 22 2 39:02.9
2 TIM SENIČAR CELJE 281 20 3 39:32.6
3 TINE KUKOLJ SELNICA OB DRAVI 242 29 9 43:03.6
4 AMADEJ PETELINŠEK POLJČANE 255 23 11 43:19.6
5 JERNEJ ŠPANINGER PRSTAROSTRSKO 234 24 25 47:26.3
6 GREGOR SVENŠEK PRSTAROSTRSKO 235 25 32 49:58.9
7 KATYA JERIČ CELJE 305 28 41 54:12.9
8 TOMI ŠTRIBL ZGORNJA LOŽNICA 250 29 49 1:02:10.8
Top

Moški C 30-39

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 SAŠO PEČNIK MIKLAVŽ 285 30 1 38:26.6
2 JOŽE ŠKODNIK RADLJE 274 39 5 39:56.7
3 BOŠTJAN OZMEC SVETI JURIJ 249 32 10 43:14.9
4 DEJAN LAZIČ CELJE 243 38 15 43:42.6
5 MATEJ KRANER SVETA TROJICA V SLOVENSKI 248 32 16 44:10.8
6 FRANC HOZJAN 292 30 18 45:02.2
7 DEJAN TAJNIK ŠOŠTANJ 295 34 23 46:33.1
8 ROK PLANOVŠEK MOZIRJE 273 39 24 46:34.2
9 TONI KOS ŽALEC 284 36 35 51:23.5
10 JOC STRNAD CELJE 239 39 39 52:57.7
11 UROŠ PERNAT MARIBOR 299 35 44 58:08.1
12 IZIDOR POKRIVAČ 297 39 51 1:08:32.1
Top

Moški D 40-49

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 DEJAN ŽOHAR CELJE 265 45 13 43:27.7
2 MARKO TOMANIČ 286 40 19 45:11.5
3 MATJAŽ SENICA HRASTNIK 301 44 20 45:36.0
4 BORUT HERODEŽ 304 46 22 46:08.6
5 KARL PETELINŠEK POLJČANE 247 47 26 47:35.7
6 ALEŠ VANGA 241 40 33 50:37.0
7 GREGOR KOVAČ CELJE 294 41 37 52:07.4
8 BRANKO GAŠPARAC MARIBOR 253 48 38 52:43.5
Top

Moški E 50-59

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 JOŽE MORI MEŽICA 223 51 4 39:42.3
2 ALOJZ MLINAR ČRNA NA KOROŠKEM 238 54 7 40:02.7
3 AVGUST MANFREDA DTV LOVRENC/P. 225 56 8 42:09.9
4 DARKO KRALJ GRIŽE 236 51 12 43:22.8
5 IGOR ZUPANC KD HRASTNIK 300 51 14 43:34.0
6 SLAVKO KUMEK HOČE 251 58 17 44:48.9
7 STANKO ROZMAN 303 55 21 45:39.4
8 FRANC MAŠERA ROGAŠKA SLATINA 245 58 27 48:53.6
9 IVAN GRIČNIK STRANICE 277 54 29 49:22.1
10 MIRAN KOKOLE ŠD IZLAKE 278 53 31 49:53.4
11 MIRAN ŠKRUBEJ CELJE 244 53 43 57:03.5
12 JOŽE PLANKL TEPANJE 307 54 47 1:02:01.0
13 ALFONZ CUGMAS SLOVENSKE KONJICE 309 57 52 1:11:14.6
14 JANEZ SAGADIN RAČE 291 55 53 1:11:25.7
Top

Moški F 60-69

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 ŠTEFAN SKITEK PREVALJE 246 62 28 49:01.7
2 BRANKO GORNJAK RUŠE 266 60 30 49:23.8
3 JURIJ NAGLIČ 287 64 34 51:02.0
4 MILAN BEDRAČ ŠD IZLAKE 296 61 36 51:37.4
5 JOŽE ŽNIDAR DURAS SPORT 276 65 40 54:08.8
6 ANTE BILOBRK RAVNE NA KOROŠKEM 224 69 45 58:23.7
7 LEOPOLD DRAME ŠENTJUR 240 66 50 1:03:14.2
DQ MAKS BUNŠEK ŠD ELEKTRO CELJE 260 67 DQ ---
Top

Moški G 70-79

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 PETER ZAGOŽEN LJUBLJANA 252 71 42 55:10.7
2 VILJEM BLATNIK TK GRČA MEŽICA 288 74 46 59:55.7
3 ZVONKO MEMIČ 282 78 54 1:13:15.7
Top

Moški H 80+

Mesto ime in priimek Kraj Bib No Starost Skupno čas
1 POLDE DOLENC MARIBOR 254 84 55 1:42:01.6

*Skupno mesto istega spola