Rezultati tekov ob dnevu DRŽAVNOSTI, CELJE 24.6.2005
21,098 10,549
ŽENSKE  10,549km
Mesto Startna Priimek Ime Čas Povprečen Starost Kategorija Mesto  Naslov Poštna  Pošta
  številka       čas/km     v kategoriji   številka  
1. 163 JENSTERLE EVA 0:46:40 0:04:25 16 Ž29 1.  GOSPOSKA 25 3000 CELJE  
2. 107 PRAŠNIKAR NATAŠA 0:47:16 0:04:29 38 Ž39 1.  PRAPROČE 4 1270 LITIJA
3. 112 VIVAT BOŽIDARKA 0:47:37 0:04:31 32 Ž39 2.  TOMŠIČEVA 45 2380 SLOVENJ GRADEC
4. 177 LINDIČ METKA 0:47:53 0:04:32 43 Ž49 1.  ŠMARJEŠKE TOPLICE 8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE  
5. 103 GRIČAR MARTA 0:49:28 0:04:41 40 Ž49 2.  POHORSKA 6 3000 CELJE  
6. 102 GOLOB PIA 0:50:19 0:04:46 36 Ž39 3.  POLANŠKOVA 6 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE
7. 179 PUŠNIK ZDENKA 0:50:49 0:04:49 38 Ž39 4.  HUDA JAMA 3 3270 LAŠKO  
8. 186 PRISTOVNIK TANJA 0:51:42 0:04:54 35 Ž39 5.  MUZEJSKI TRG 8 3000 CELJE  
9. 168 FUNTEK DAŠA 0:53:05 0:05:02 16 Ž29 2.  MEDLOG 12 3000 CELJE  
 10. 173 FELECIJAN LOJZKA 0:54:18 0:05:09 62 Ž65 1.  GORIŠKA55 3320 VELENJE  
 11. 108 ROBNIK NATAŠA 0:54:34 0:05:10 30 Ž39 6.  LJUBLJANSKA 54 3000 CELJE  
 12. 109 RUDOLF RAMŠAK REBEKA 0:54:59 0:05:13 36 Ž39 7.  JANŽEVSKI VRH 24 2360 RADLJE OB DRAVI  
 13. 110 ŠVAB MATEJA 0:55:23 0:05:15 24 Ž29 3.  TOMŠIČEVA UL.30 2380 SLOVENJ GRADEC
 14. 185 ROVAN KATJA 0:55:27 0:05:15 20 Ž29 4.  UL.BRATOV VEDENIZOV 6 3000 CELJE  
 15. 172 MEDVEŠEK DARJA 0:55:32 0:05:16 37 Ž39 8.  POD GABRI 25 3000 CELJE  
 16. 161 BIZJAK URŠKA 0:57:07 0:05:25 56 Ž59 1.  SV. DIH 27T 4220 ŠKOFJA LOKA  
 17. 166 TAJNŠEK BOJANA 0:57:30 0:05:27 41 Ž49 3.  POD KONSTANJI 22 3000 CELJE  
 18. 106 PAVLICA NADA 0:58:41 0:05:34 34 Ž39 9.  PARTIZANSKA POT 49 1270 LITIJA
 19. 101 BUDNA KRISTINA 1:05:37 0:06:13 22 Ž29 5.  TRG SVOBODE 18 2390 RAVNE NA KOROŠKEM  
 20. 104 HABIT BERNARDA 1:06:54 0:06:21 45 Ž49 4.  JANŽEVSKI VRH 23/B 2360 RADLJE OB DRAVI  
 21. 167 BENETEK FRIDA 1:10:19 0:06:40 43 Ž49 5.  BUKOVJE 17   SV. ŠTEFAN
 22. 170 OŠTIR NADIJA 1:13:32 0:06:58 51 Ž59 2.  LOŽARJEVA 20 1000 LJUBLJANA  
 23. 159 KOŠIČ DANICA 1:50:28 0:10:28 53 Ž59 3.  BISTRIŠKA C. 74 2319 POLJČANE
MOŠKI  10,549km
21,098 10,549
Mesto Startna Priimek Ime Čas Povprečen Starost Kategorija Mesto  Naslov Poštna  Pošta
  številka       čas/km     v kategoriji   številka  
 1. 113 ALPNER IGOR 0:39:25 03:44 37 M39 1.  GODIČ 63B 1242 STAHOVICA  
2. 120 CVIKL ANDREJ 0:39:49 03:46 19 M19 1.  POD GABRI 23 3000 CELJE  
3. 171 KUS DAMJAN 0:40:27 03:50 26 M29 1.  SP.GORČE 14/B 3314 BRASLOVČE  
4. 157 KOK DRAGO 0:40:39 03:51 42 M49 1.  ADAMOVIČEVA 9 1000 LJUBLJANA  
5. 149 VRHUNC MATJAŽ 0:40:55 03:53 42 M49 2.  HERMANA POTOČNIKA 35 1000 LJUBLJANA  
6. 137 PILIH MILAN 0:41:04 03:54 45 M49 3.  TRNOVELJSKA CESTA 59 3000 CELJE  
7. 190 ROZMAN STANE 0:41:21 03:55 45 M49 4.  MIRNA POT 4 3000 CELJE  
8. 174 VANČEK BRANKO 0:41:31 03:56 50 M59 1.  GONIŠKO 42    
9. 126 GORNJAK BRANKO 0:42:31 04:02 50 M59 2.  UL.RUŠKE ČETE 7 2342 RUŠE
 10. 182 ŠOSTERIČ ALEKASANDER 0:42:32 04:02 47 M49 5.  MOCISTROVA 7 2230 LENART V SLOVENSKIH 
 11. 178 LINDIČ STANE 0:42:41 04:03 45 M49 6.  ŠMARJEŠKE TOPLICE 8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE  
 12. 28 STAREŠINIČ LADO 0:42:43 04:03 57 M59 3.  KLUB KA TIN    KARLOVAC
 13. 122 ČREŠNIK IVAN 0:42:52 04:04 41 M49 7.  ANŽELOVA 20 2250 PTUJ
 14. 176 LINDIČ ALEŠ 0:43:23 04:07 19 M19 2.  ŠMARJEŠKE TOPLICE 8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE  
 15. 145 ŠARLAH NIKOLAJ 0:43:43 04:09 29 M29 2.  BADOVICEVA 7 3000 CELJE  
 16. 141 RAVNIKAR VILJEM 0:43:53 04:10 39 M39 2.  ŠARANOVIČEVA 11 3000 CELJE  
 17. 165 BAVDEK DARE 0:43:56 04:10 43 M49 8.  V KOLNIK 19 1357 NOTRANJE GORICE  
 18. 121 ČRNIGOJ MARKO 0:44:22 04:12 38 M39 3.  ROBOVA 31 1360 VRHNIKA  
 19. 155 PRELAZ ANDREJ 0:44:23 04:12 27 M29 3.  SENOŽEČE 104K 6224 SENOŽEČE
 20. 180 MANOJLOVIČ PRIMOŽ 0:44:49 04:15 23 M29 4.  UL. BRATOV VOŠNJAKOV 3 3000 CELJE  
 21. 158 SOVIČ VLADIMIR 0:45:31 04:19 62 M65 1.  MALI OTOK 1/A 6230  POSTOJNA
 22. 128 HREN MARJAN 0:45:34 04:19 31 M39 4.  ŠMARJEŠKE TOPLICE 117 8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE  
 23. 151 ŠOSTER TOMAŽ 0:46:06 04:22 40 M49 9.  TOMŠIČEVA 45 2380 SLOVENJ GRADEC
 24. 192 TONKLI JOŽE 0:46:25 04:24 52 M59 4.  SODINOVA 19 3202 LJUBEČNA
 25. 154 PETELINŠEK KARL 0:47:03 04:28 37 M39 5.  UL.E.STAROVAŠNIK 26 2319 POLJČANE
 26. 193 ERŽEN ANDREJ 0:47:50 04:32 38 M39 6.  FRANKOLOVO NAS.68 4220 ŠKOFJA LOKA  
 27. 139 PRAŠNIKAR MATJAŽ 0:47:59 04:33 39 M39 7.  PRAPROČE 4 1270 LITIJA
 28. 146 ŠRAMEL ERVIN 0:48:56 04:38 38 M39 8.  POLANŠKOVA 6 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE
 29. 142 ROBNIK BOGDAN 0:49:30 04:42 31 M39 9.  LJUBLJANSKA 54 3000 CELJE  
 30. 160 SATLER VENO 0:49:32 04:42 67 M65 2.  ALJAŽEVA 5 3310 ŽALEC  
 31. 184 LIPIČNIK TONE 0:49:34 04:42 34 M39  10.  OKROGARJEVA 5 3000 CELJE  
 32. 162 TRPIN DIMITRIJ 0:50:44 04:49 68 M65 3.  OKROGARJEVA 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE
 33. 143 ROVŠNIK IZIDOR 0:51:01 04:50 27 M29 5.  PODVRH 34 3314 BRASLOVČE  
 34. 116 BILOBRK ANTE 0:51:04 04:50 59 M59 5.  JAVORNIK 31 2390 RAVNE NA KOROŠKEM  
 35. 119 BUNJEVAC PETER 0:51:14 04:51 53 M59 6.  AŠKERČEVA 10 8000 NOVO MESTO
 36. 125 GOLUBIČ BOŽIDAR 0:51:18 04:52 45 M49  10.  GLAVNI TRG 16 3000 CELJE  
 37. 169 TALER POLDE 0:51:58 04:56 62 M65 4.  SP. GORJE 204 4247  ZG. GORJE
 38. 127 GREGORČIČ MATIJA 0:52:00 04:56 29 M29 6.  UL.BRATOV VOŠNJAKOV 6 3000 CELJE  
 39. 150 ŽERJAV BORUT 0:53:24 05:04 38 M39  11.  DOLHARJEVA 10 3000 CELJE  
 40. 123 FAJFAR FRANC 0:53:57 05:07 63 M65 5.  RUDARSKA CESTA 28 1412 KISOVEC  
 41. 133 KOŽELJ BOJAN 0:54:37 05:11 53 M59 7.  TABORSKA C. 19 1000 LJUBLJANA  
 42. 117 BLATNIK ROMAN 0:55:03 05:13 53 M59 8.  CESTA 4.JULIJA 59 8270 KRŠKO  
 43. 124 FRIDL SAVKO 0:55:29 05:16 33 M39  12.  SEDLAŠKA 2/A 2286 PODLEHNIK  
 44. 196 ROMIH TOMAŽ 0:55:38 05:16 29 M29 7.  UL.4 PREKOMORSKE BR.11 3000 CELJE  
 45. 175 BENČINA CHRISTJEIN 0:55:51 05:18 33 M39  13.  PRISTOVŠKOVA 9 3212 VOJNIK
 46. 140 RAMŠAK MATJAŽ 0:57:04 05:25 37 M39  14.  JANŽEVSKI VRH 24 2360 RADLJE OB DRAVI  
 47. 129 KOLAREC ZLATKO 0:57:32 05:27 41 M49  11.  P.P.12 3270 LAŠKO  
 48. 130 KOŠIR ANTON 0:58:43 05:34 86 M65 6.  UL.HERMANA POTOČNIKA 39 1000 LJUBLJANA  
 49. 183 KODRIN EDI 0:58:49 05:35 58 M59 9.  VINSKA GORA 50 3320 VELENJE  
 50. 138 PIRC CIRIL 1:00:17 05:43 58 M59  10.  TRBARJEVA 44 3000 CELJE  
 51. 131 KOŠIR TONE 1:01:04 05:47 58 M59  11.  RIMSKA CESTA 2 3270 LAŠKO  
 52. 153 PETELINćEK AMADEJ 1:05:20 06:12 13 M19 3.  E. STAROVASNIK 26 2319 POLJČANE
 53. 191 MULEJ LEMI 1:08:15 06:28 44 M49  12.  MARKOVA 1 3000 CELJE  
 54. 189 MEMIČ ZVONKO 1:10:07 06:39 68 M65 7.  ARCLIN 29 3211  ŠKOFJA VAS
 55. 164 MULEJ ANTON 1:50:30 10:28 73 M65 8.  MARKOVA 1 3000 CELJE  
 56. 0 VRBEK TADEJ 2:14:12 12:43 15 M19 4.  BABNO 19A 3000 CELJE  
ŽENSKE  21,098km
21,098
Mesto Startna Priimek Ime Čas Povprečen Starost Kategorija Mesto  Naslov Poštna  Pošta
  številka       čas/km     v kategoriji   številka  
1. 45 BREŠAN VILMA 1:42:45 04:52 47 Ž49 1. TRIDESETEDIVIZIJE 191B 5000  NOVA GORICA
2. 38 KURMANŠEK KRUPI URŠKA 1:48:46 05:09 28 Ž29 1. MILIČINSKEGA 10 3000 CELJE  
3. 35 ARLIČ BARBARA 1:52:01 05:19 35 Ž39 1. PREKORJE 3000 CELJE  
4. 65 PAVLIČ LILIJANA 1:56:28 05:31 41 Ž49 2. DOLENJEKRAKOVO 11 8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE  
5. 42 VRABEC DRAGICA 2:10:01 06:10 43 Ž49 3. STARETOVAULICA 25 1000 LJUBLJANA  
6. 41 PETAN KATJA 2:14:11 06:22 26 Ž29 2. ŠKAPINOVA 15 3000 CELJE  
MOŠKI  21,098km
21,098
Mesto Startna Priimek Ime Čas Povprečen Starost Kategorija Mesto  Naslov Poštna  Pošta
  številka       čas/km     v kategoriji   številka  
1. 30 ŠULIGOJ GORAZD 1:18:48 03:44 32 M39 1.  ŠALEK 93 3320 VELENJE  
2. 44 CIMPERŠEK ANDREJ 1:19:22 03:46 19 M29 1.  RAZLAGOVA 11 3000 CELJE  
3. 7 GRAHUT ZDRAVKO 1:28:00 04:10 42 M49 1.  VESELOVA 14 3000 CELJE  
4. 55 ZUPANC DAMJAN 1:28:14 04:11 39 M39 2.  RAZGLEDNA 17A 3000 CELJE  
5. 43 KAC JAVOR 1:29:15 04:14 29 M29 2.  NA AJDOV HRIB 24 2310 SLOVENSKA BISTRICA
6. 60 OBERSKI FRANC 1:29:58 04:16 49 M49 2.  TRŽAŠKI HRIB 12A 3250 ROGAŠKA SLATINA  
7. 24 SAMEC ALEŠ 1:31:20 04:20 35 M39 3.  LJUBELJSKA 22 1000 LJUBLJANA  
8. 20 PIRC IGOR 1:31:57 04:21 51 M59 1.  VALVAZORJEVA 62 3000 CELJE  
9. 135 MAJHENIČ DEJAN 1:34:06 04:28 61 M65 1.  BELAKOVA 8 3212 VOJNIK
10. 34 VOLOVŠEK VASJA 1:35:25 04:31 36 M39 4.  BREG 131 3313 POLZELA  
11. 57 PLANINŠEK ALBIN 1:36:12 04:34 51 M59 2.  KOŠNICA 52 A 3000 CELJE  
12. 3 BERNJAK ALEN 1:37:22 04:37 27 M29 3.  GORNJA ULICA 9 9220 LENDAVA - LENDVA
13. 2 ANDREJ JOŽE 1:39:49 04:44 53 M59 3.  KOŠNICA 45 3000 CELJE  
14. 22 REBOL IGOR 1:40:20 04:45 34 M39 5.  BOKAVOVA ŠT.13 4270 JESENICE
15. 56 STERNAD JANI 1:40:27 04:46 18 M19 1.  ZG. GORČE 4 3314 BRASLOVČE  
16. 21 RAVNAK JANEZ 1:42:03 04:50 52 M59 4.  STANETOVA 17 3000 CELJE  
17. 15 MARKOČ TEODOR 1:42:43 04:52 27 M29 4.  GREGORČIČEVA 4 4260 BLED
18. 50 VIDMAR IGOR 1:43:32 04:54 47 M49 3.  PREGLJEVA 20 1000 LJUBLJANA  
19. 62 JUGOVAR BOJAN 1:43:39 04:55 47 M49 4.  ŽIBERNIK 31 3250 ROGAŠKA SLATINA  
20. 18 PEČOVNIK JURE 1:44:37 04:58 27 M29 5.  HMELJARSKA 9 3311 ŠEMPETER V SAVINJSKI
21. 17 MIKLIČ MIRKO 1:46:09 05:02 40 M49 5.  HRUŠEVSKA CESTA 58 1000 LJUBLJANA  
22. 12 KURINČIČ BOJAN 1:46:16 05:02  ** MXX 0.  GORJANE 40 3257 PODSREDA
23. 5 CIGLAR ANTON 1:46:19 05:02 46 M49 6.  MALGAJEVA 8 3000 CELJE  
24. 19 PELJHAN MATEJ 1:46:42 05:03 38 M39 6.  UL.KOROŠKEGA BAT.9 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE
25. 11 KRYŽANOWSKI JANI 1:46:43 05:03 39 M39 7.  ROBIČEVA 10 1000 LJUBLJANA  
26. 26 SIMONČIČ JAKA 1:47:35 05:06 22 M29 6.  HERBESTAINOVA 55 1000 LJUBLJANA  
27. 9 KOKLIČ TOMAŽ 1:47:58 05:07 34 M39 8.  KVEDROVA 11 1000 LJUBLJANA  
28. 31 TOMAŽIN DARJAN 1:48:16 05:08 22 M29 7.  POD HRIBOM 2/24 1290 GROSUPLJE  
29. 53 OSTRIČKI BOŠTJAN 1:48:48 05:09 31 M39 9.  GORIŠKA C 65 3321  
30. 6 CMEREŠEK MARJAN 1:50:01 05:13 39 M39  10.  CANKARJEVA ULICA 9 3240 ŠMARJE PRI JELŠAH  
31. 27 SPORIŠ MILAN 1:52:15 05:19 56 M59 5.  TRNOVSKA 28/12 1020 ZAGREB
32. 61 KRAŠOVEC MARJAN 1:53:02 05:21 29 M29 8.  OPEKARNIŠKA 12D 3000 CELJE  
33. 58 BIRSA MILAN 1:54:23 05:25 60 M65 2.  IZLETNIŠKA 4 3250 ROGAŠKA SLATINA  
34. 14 LEBEN TOMAŽ 1:54:53 05:27 33 M39  11.  KOŠNICA 25/A 3000 CELJE  
35. 23 RIBIČ VITO 1:59:06 05:39 39 M39  12.  ULICA LACKOVE ČETE 2 2250 PTUJ
36. 52 KUKOVIČ HIGIN 2:00:03 05:41 67 M65 3.  LIBOJE 104D 3301 PETROVČE  
37. 32 TOPOLNIK MATEJ 2:04:58 05:55 86 M65 4.  INDUSTRIJSKA ULICA 20 2345 BISTRICA OB DRAVI  
38. 187 KOROTAJ ANDREJ 2:11:55 06:15 44 M49 7. GROHARJEVA 14 1000 LJUBLJANA
39. 48 DRAME LEOPOLD 2:26:25 06:56 56 M59 6.  CESTA NA BRDO 1 3230 ŠENTJUR PRI CELJU  
40. 25 SENČAR VILI 2:27:23 06:59 42 M49 8.  MATKE 42 3312 PREBOLD  
41. 13 LIČOF MIRO 2:30:33 07:08 61 M65 5.  UDARNA 4 4270 JESENICE
42. 10 KRAJNC IGOR 2:42:56 07:43 34 M39  13.  ADAMIČEVA 12 1000 LJUBLJANA  
43. 1 ADAMIČ PETER 2:42:59 07:44 35 M39  14.  PROLETARSKA 2 1000 LJUBLJANA  
DRUŽINE  10,549km
Mesto Startna Priimek Ime Čas Povprečen Starost Kategorija Mesto  Naslov Poštna  Pošta
  številka       čas/km     v kategoriji   številka  
      STANE                
1. 176-178 LINDIČ METKA 2:13:57 04:14   DRUŽINA    ŠMARJEŠKE TOPLICE 8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE
      ALEŠ                
      BOJAN,            ERJAVČEVA 45A 3000 CELJE  
2. 200 BEVC ALJAŽ,       DRUŽINA        
      FILIP