e-pošta: maraton-ce@siol.net

OLIMPIJSKI TEK - CELJE, 07.06.2006 - REZULTATI



ŽENSKE - 3,0 km



Mesto 	Priimek         Ime             Naslov     	Čas
						
1.	PRISTOVNIK 	TANJA 		CELJE 		12.52
2.	VERK 		LUCIJA 		MARIBOR 	14.49
3.	MERNIK 		ALENKA 		PREBOLD 	16.20

4.	BREZOVNIK 	SAŠA 		FRANKOLOVO 	17.01
5.	KOŠIR 		TJAŠA 		MARIBOR 	17.37
6.	BRATUŠA 	LOJZKA 		MARIBOR 	17.49
7.	ŠABJAN 		SARA 		VIŠNJA VAS 	18.10
8.	GUČEK 		SANJA 		VIŠNJA VAS 	19.00
9.	VANČEK 		MARINKA 	VELENJE 	19.40 
10.	SIMONIČ 	MAGDA 		ŽALEC 		20.07

ŽENSKE - 9,080 km


Mesto Priimek       Ime          Naslov        Čas

1.    PUŠNIK        ZDENKA       LAŠKO         39.24
2.    ROBNIK        NATAŠA       CELJE         41,36
3.    PLEŠNIK       ANJA         ŠOŠTANJ       43.00

4.    MEDVEŠEK      DARJA        CELJE         43.42
5.    FELICIJAN     LOJZKA       VELENJE       44.20
6.    IRMAN         NELI         PETROVČE      45.20
7.    KRAMER        JANA         MEDLOG        49.00
8.    HORJAK        IRENA        CELJE         61.12
 


MOŠKI - 3,0 km


Mesto	Priimek         Ime     	Naslov		Čas
					
1. 	RAVNIKAR 	VILIJEM 	CELJE 		11.21
2. 	VANČEK 		BRANKO 		VELENJE 	12.12
3. 	MEDVEŠEK 	BOŠTJAN 	CELJE 		12,17

4. 	KRIVEC 		ŽAN 		CELJE 		12,40
5. 	SENIČAR 	TIM 		CELJE 		13.30
6. 	KRAMER 		VID 		MEDLOG 		13.51 
7. 	MEDVEŠEK 			CELJE 		14.04 
8.	ŠABJAN 		DRAGO 		VOJNIK 		14.44
9. 	FAJFAR 		FRANC 		NOVO MESTO 	15.43
10.	LAZNIK 		GUSTI 		NOVO MESTO 	15.45
11.	KOŠIR 		GAŠPER 		LAŠKO 		16.22
12.	DOLENC 		POLDE 		MARIBOR 	17.47
13.	MACUH 		NEJC 		ŽALEC 		17.47
14.	PODKORITNIK 	JAN 		LAŠKO 		18.04
15.	POLUTNIK 	BRANE 		CELJE 		18.49
16.	ŽAGAR 		ROK 		ŠKOFJA VAS 	20.47
17.	KOŠIR 		TONE 		LAŠKO 		-----
 
KRAJŠO PROGO SO S SPREMSTVOM PRETEKLI ŠE GOJENCI ZAVODA DOM NINE POKORN.
1.	ŽERAK 	 	JOŽE 		ŽALEC 		10.46 
2.	ŽABKAR 	 	ALOJZ 		ŽALEC 		11.37 
3.	JESENEK	 	NADA 		ŽALEC 		11.46
4.	RUNJAK 	 	ALEŠ 		ŽALEC 		11.50
5.	LITER 	 	ZVONKA 		ŽALEC 		12.34
6.	RANČIGAJ 	BOJAN 		ŽALEC 		12.51
7.	SPOČAJ 	 	JOSEF 		ŽALEC 		13.41

MOŠKI - 9,080 km


Mesto	Priimek         Ime             Naslov 		Čas
1. 	LAH 		ZLATKO 		CELJE 		30.01
2. 	PILIH 		MILAN 		CELJE 		31.31
3.	KRAMER 		ANDREJ 		MEDLOG 		33.48

4. 	MARGUČ 		GREGOR 		CELJE 		33.48
5. 	DRAKSLER 	IVAN 		ZREČE 		33.54
6. 	SMODE 		DANIJEL 	CELJE 		34.56
7.	ZUPANC 		JANKO 		VELENJE 	35.11
8. 	REŽONJA 	MIRO 		OREHOVA VAS 	36.13
9. 	KOKLIČ 		TOMAŽ 		LJUBLJANA 	36.43
10.	SATLER 		VENO 		ŽALEC 		36.56
11.	ŠTRUMBELJ 	MARIJAN 	VRANSKO 	37.15
12.	ROBNIK 		BOGDAN 		CELJE 		37.21
13.	VIDENŠEK 	TOMO 		VOJNIK 		37.22
14.	ANDREJ 		JOŽE 		CELJE 		37.44
15.	ŠTINGEL 	JOŽE 		ŠTORE 		38.13
16.	RAVNAK 		JANEZ 		DRAMLJE 	38.16
17.	KUŽNER 		JANEZ 		CELJE 		38.52
18.	BUĆ 		VIKTOR 		MISLINJA 	39.09
19.	GOJKOŠEK 	MARJAN 		LOVRENC NA DRAV. POLJU 39.18
20.	VALENČAK 	IVAN 		CELJE 		40.00
21.	ČUFAR 		ZDRAVKO 	OREHOVA VAS 	40.57
22.	ZUPANC 		FRANC 		ŠENTJUR 	41.16
23.	GREGORČIČ 	MATIJA 		CELJE 		41.19
24.	KEDAIČ 		ZORAN 		ŠOŠTANJ 	41.53
25.	DOBRIČ 		STANE 		ŽALEC 		42.22
26.	JOVANOVIČ 	ANEJ 		CELJE 		43.14
27.	TACER 		BOŠTJAN 	CELJE 		46.41
28.	DOBRIN 		MIROSLAV 	CELJE 		47.39
29.	KOROŠEC 	SAMO 		VUZENICA 	48.20
30.	VIDMAR 		MILAN 		DOMŽALE 	48.57
31.	ZEBEC KOREN 	MARKO 		CELJE 		50.28
32.	VOH 		BORIS 		ŠEMPETER 	55.54

<--- <---