PRIJAVNICA - V ČLANSTVO DRUŠTVA
MARATONCEV IN POHODNIKOV CELJE

Vsak član bo prejel člansko izkaznico in s plačano članarino 20 EUR za tekoče leto bo lahko koristil vse bonitete, ki veljajo za člane društva. Več o članstvu si lahko preberete v rubriki

<< DRUŠTVO >>.

Osebni podatki
* Priimek:
* Ime:
* Spol:
* Letnica rojstva:
* Naslov:
* Mesto:
* Poštna številka:
* Država:
  Kontaktni podatki :
* Elektronska pošta:

Telefon:

Z oddajo prijavnice v skladu z 8. členom Zakona o varovanju osebnih podatkov Društvu maratoncev in pohodnikov Celje dovoljujem hrambo in obdelavo osebnih podatkov v evidenci članov društva, prijavlah udeležencev tekov za potrebe organizacije in izvedbe tekov ter primerjalne analize rezultatov.

Hkrati dovoljujem, da mi Društvo maratoncev in pohodnikov Celje do preklica z moje strani, ki ga lahko na elektronski naslov info@drustvo-maratoncev-celje.si pošljem kadarkoli, po elektronski pošti pošilja informacije o tekaških prireditvah, ki jih organizira Društvu maratoncev in pohodnikov Celje.

Podatki, označeni z ( * ) so obvezni. Letna članarina za leto 2015 znaša 20 EUR.

Lahko jo nakažete na
TRANSAKCIJSKI RAČUN:
Sl56-0510-0801-5196-691 ; BIC KODA ABANSI2X.

s pripisom: Članarina za leto 2015,
ali pa plačate v informacijski pisarni ZŠAM Celje, Cesta v Celje 14, 3202 Ljubečna ( Avto Poligon Ljubečna).