6. september 2014 REZULTATI 30. ULTRA MARATONA CELJE - LOGARSKA DOLINA
Obvestilo: Prosim, če vse nepravilnosti v tabeli javite preko priložene povezave: 
Unregelmäßigkeiten melden Sie über den Link :
Irregularities do you know about the link: e-mail
Mesto Startna št. Priimek Ime Čas Starost Letnica rojstva Kategorija Mesto v kategoriji Pošta Država
Place Runner No. Surname First name Time Year  Year of birth Category Category place Postal code Country
                     
ŽENSKE ( WOMEN ) 17 km                
1 3134 MLINAR          MATEJA       1:15:35 23 1991 Z29 1 3332  REČICA OB SVINJI SLO  
2 3148 PLAHUTA         MARTA        1:21:51 49 1965 Z49 1    0  ARTIČE           SLO  
3 3224 TOFANT          MATEJA       1:23:47 36 1978 Z39 1 3211  ŠKOFJA VAS       SLO  
4 3136 RAČEK           NINA         1:25:36 33 1981 Z34 1 3000  CELJE            SLO  
5 3065 ŽNIDARŠIČ       MAJA         1:27:01 31 1983 Z34 2 8310  ŠENTJERNEJ       SLO  
6 3181 BARTULOVIĆ      DANIJELA     1:28:50 34 1980 Z34 3 1000  LJUBLJANA        SLO  
7 3036 ŽNIDARŠIČ       JANJA        1:30:13 37 1977 Z39 2 1384  GRAHOVO PRI CERK SLO  
8 3083 BONIFER         JERNEJA      1:30:33 22 1992 Z29 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
9 3207 OSTAN           NINA         1:30:38 51 1963 Z54 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
10 3230 UGOVŠEK         URŠKA        1:31:06 26 1988 Z29 3 3333  LJUBNO OB SAVINJ SLO  
11 3305 DORENČIČ        MAJA         1:32:07 41 1973 Z44 1 3333  LJUBNO OB SAVINJ SLO  
12 3044 LUŽAR           MAGDA        1:32:20 41 1973 Z44 2 0 SLO  
13 3195 PANTAR          KATJA        1:32:29 28 1986 Z29 4 1330  KOčEVJE          SLO  
14 3318 VODNIK          MAJDA        1:32:36 49 1965 Z49 2 1230  DOMŽALE          SLO  
15 3110 HRIBAR          LIDIJA       1:34:20 39 1975 Z39 3 1230  IHAN             SLO  
16 3144 KOTNIK          NATALIJA     1:34:43 28 1986 Z29 5 2222  JAKOBSKI DOL     SLO  
17 3205 KOZJEK          TADEJA       1:35:09 24 1990 Z29 6 1355  POLHOV GRADEC    SLO  
18 3228 JAZBEC          MATEJA       1:35:36 37 1977 Z39 4 3301  PETROVčE         SLO  
19 3113 JESENOVEC       TANJA        1:36:00 35 1979 Z39 5 1360  VRHNIKA          SLO  
20 3311 ROBNIK          TADEJA       1:36:28 39 1975 Z39 6 3334  LUČE (OB SAVINJI SLO  
21 3078 ROGELJ          ANA          1:36:35 33 1981 Z34 4 4000  KRANJ            SLO  
22 3082 GRIČAR          POLONA       1:36:39 49 1965 Z49 3 1000  LJUBLJANA        SLO  
23 3046 PERHAJ          ROMANA       1:36:44 49 1965 Z49 4 1311  TURJAK           SLO  
24 3289 GRM             TANJA        1:36:58 36 1978 Z39 7 1274  GABROVKA         SLO  
25 3020 BRADAČ          IRENA        1:37:50 43 1971 Z44 3 1230  DOMŽALE          SLO  
26 3008 LIKAR           DORIS        1:38:00 42 1972 Z44 4 5271  VIPAVA           SLO  
27 3295 CERAR           MAJA         1:38:03 34 1980 Z34 5 1420  TRBOVLJE         SLO  
28 3059 VIDIC           LIDIJA       1:38:06 37 1977 Z39 8 3000  CELJE            SLO  
29 3101 LEBREHT         IRIS         1:38:41 28 1986 Z29 7 3000  CELJE            SLO  
30 3319 JOKOVIČ         SLAVI        1:39:24 50 1964 Z54 2                             
31 3216 MAROVT GANTAR   POLONA       1:40:25 38 1976 Z39 9 3314  BRASLOVčE        SLO  
32 3002 DOLINAR         ALJA         1:40:32 32 1982 Z34 6 4226  ŽIRI             SLO  
33 3102 KLINC           KLAVDIJA     1:40:35 33 1981 Z34 7 1252  VAČE             SLO  
34 3225 PILIH           ALJA         1:40:38 29 1985 Z29 8 3000  CELJE            SLO  
35 3314 ERJAVEC         MOJCA        1:42:51 55 1959 Z59 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
36 3287 VAŠATKOVA       JANA         1:42:54 24 1990 Z29 9 51601 RYCHOV           ČEŠKA
37 3301 STEGNAR         TINA         1:43:44 38 1976 Z39 10 3314  BRASLOVČE        SLO  
38 3197 ŠTIGLIC         JANA         1:44:46 41 1973 Z44 5 0 SLO  
39 3313 SKORNŠEK        KATARINA     1:44:49 37 1977 Z39 11 3330  MOZIRJE          SLO  
40 3209 ŽUNTAR          SAŠA         1:44:51 24 1990 Z29 10 3330  MOZIRJE          SLO  
41 3215 TESOVNIK        ROMANA       1:45:35 25 1989 Z29 11 3342  GORNJI GRAD      SLO  
42 3068 RIBIČ           ANDREJKA     1:45:55 41 1973 Z44 6 8250  BREŽICE          SLO  
43 3119 VIRANT          JOŽA         1:46:05 48 1966 Z49 5 1310  RIBNICA          SLO  
44 3120 VIRANT          ANA          1:46:09 15 1999 Z29 12 1310  RIBNICA          SLO  
45 3233 BERŠNJAK        MAJA         1:46:15 25 1989 Z29 13 2000  MARIBOR          SLO  
46 3090 BOLTEŽAR        MOJCA        1:46:18 47 1967 Z49 6 1215  MEDVODE          SLO  
47 3211 ERAJ            HORTENSIA    1:46:40 40 1974 Z44 7 3333  LJUBNO OB SAVINJ SLO  
48 3014 NIDORFER        SIBILA       1:46:43 31 1983 Z34 8 2000  MARIBOR          SLO  
49 3299 POČKAR          LJILJANA     1:47:05 59 1955 Z59 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
50 3304 GRADIČ KRIČEJ   MATEJA       1:47:26 48 1966 Z49 7 3314  BRASLOVČE        SLO  
51 3174 BRAJNIK         TINA         1:48:05 39 1975 Z39 12 4244  PODNART          SLO  
52 3214 DOLŠEK          MAJA         1:48:40 27 1987 Z29 14 3330  MOZIRJE          SLO  
53 3189 KNTUŽER DEŽELAK OLGA         1:50:41 42 1972 Z44 8 1381  RAKEK            SLO  
54 3077 SCHAUER         ROMANA       1:51:00 48 1966 Z49 8    0  GOLNIK           SLO  
55 3213 ROZMAN          MOJCA        1:52:09 38 1976 Z39 13 1370  LOGATEC          SLO  
56 3223 ROJŠEK          NIKA         1:53:04 25 1989 Z29 15 3314  BRASLOVčE        SLO  
57 3051 DEBERNARDI      KATJUŠA      1:53:27 35 1979 Z39 14 6240  KOZINA           SLO  
58 3190 SKOK            ALENKA       1:53:36 54 1960 Z54 3 3330  MOZIRJE          SLO  
59 3217 ŽNIDARŠIČ       KATJA        1:53:45 37 1977 Z39 15 3000  CELJE            SLO  
60 3196 JANKO           EMA          1:53:52 52 1962 Z54 4 0 SLO  
61 3317 RADINJA         JANA         1:56:46 53 1961 Z54 5 1000  LJUBLJANA        SLO  
62 3256 VIDMAR          ALENKA       1:56:46 36 1978 Z39 16 1000  LJUBLJANA        SLO  
63 3009 MARUŠIČ         KARLA        1:56:53 44 1970 Z44 9 6320  POSTOJNA         SLO  
64 3221 VIDRGER         IRENA        1:57:10 34 1980 Z34 9 1262  DOL PRI LJUBLJAN SLO  
65 3054 HERMAN          BOJANA       2:00:24 45 1969 Z49 9    0  SL. GRADEC       SLO  
66 3055 KUPLJEN         ŠTEFKA       2:00:27 53 1961 Z54 6 2367  VUZENICA         SLO  
67 3039 JEVEC           SARA         2:01:05 33 1981 Z34 10 1360  VRHNIKA          SLO  
68 3297 VIDMAR          TATJANA      2:01:52 44 1970 Z44 10 3320  VELENJE          SLO  
69 3293 ZAGOŽEN         ANJA         2:02:39 27 1987 Z29 16 1117  LJUBLJANA        SLO  
70 3312 RAK             MARIJA       2:02:43 50 1964 Z54 7 3334  LUČE (OB SAVINJI SLO  
71 3086 DEŽELAK         DOMINIKA     2:03:19 15 1999 Z29 17 1381  RAKEK            SLO  
72 3076 PETERNEL        MATEJA       2:03:43 43 1971 Z44 11 4205  PREDDVOR         SLO  
73 3085 DEŽELAK         DOROTEJA     2:04:23 18 1996 Z29 18 1381  RAKEK            SLO  
74 3237 ŠUMBERAC        ZORICA       2:04:39 68 1946 Z69 1 6320  PORTOROž         SLO  
75 3298 PODMENINŠEK     MONIKA       2:04:59 47 1967 Z49 10 3333  LJUBNO OB SAVINJ SLO  
76 3284 ŠAFARIČ         ŠPELA        2:06:38 21 1993 Z29 19 3000  CELJE            SLO  
77 3074 BRAČKO          VANESSA      2:08:03 14 2000 Z29 20 3210  SL. KONJICE      SLO  
78 3194 KACROV          MONIKA       2:08:06 25 1989 Z29 21 0     ČASTOLOVICE      CZ   
79 3072 BRAČKO          MARJETKA     2:08:11 42 1972 Z44 12 3210  SL. KONJICE      SLO  
80 3200 DIMITRIJEVIČ    SONJA        2:08:43 44 1970 Z44 13 1000  LJUBLJANA        SLO  
81 3294 PERKO           VERENA       2:08:52 62 1952 Z64 1 1240  KAMNIK           SLO  
82 3203 KOCJAN          NINA         2:08:55 32 1982 Z34 11 8340  ČRNOMELJ         SLO  
83 3283 BRECL           METKA        2:08:59 38 1976 Z39 17 1000  LJUBLJANA        SLO  
84 3307 KONJAR          KATJA        2:09:02 33 1981 Z34 12 1241  KAMNIK           SLO  
85 3232 PREDOVNIK       BOŽA         2:10:12 36 1978 Z39 18 3332  REčICA OB SAVINJ SLO  
86 2003 BAŠELJ          ALENKA       2:11:39 34 1980 Z34 13 8000  NOVO MESTO       SLO  
87 3199 BIZANT          ANDREJA      2:13:44 48 1966 Z49 11 1215  MEDVODE          SLO  
88 3201 JURAK           ANA          2:14:35 **  1858 Z29 22 1236  TRZIN            SLO  
89 3210 DACAR           ŠPELA        2:22:12 29 1985 Z29 23 1360  VRHNIKA          SLO  
90 3035 KLUG            MOJCA        2:24:02 49 1965 Z49 12 4226  ŽIRI             SLO  
91 3222 MUSAR MIŠELJIĆ  NATAŠA       2:24:05 44 1970 Z44 14 1000  LJUBLJANA        SLO  
92 3227 GERIČ           NATAŠA       2:24:08 43 1971 Z44 15 1230  DOMžALE          SLO  
93 3290 SMODE           MELITA       2:24:56 52 1962 Z54 8 6000  KOPER - CAPODIST SLO  
94 3192 VIDIMOV         IVANA        2:31:04 63 1951 Z64 2 0     PRAHA 9          CZ   
95 3193 DUFFKOV         MILADA       2:51:39 52 1962 Z54 9 0     POč TKY          CZ   
96 3229 ERJAVEC         METKA        2:54:37 65 1949 Z69 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
97 3288 LAPAČKOVA       MARIE        3:11:58 67 1947 Z69 3 51716 CZ   
98 3204 KOLAREK         POLONA       3:45:51 38 1976 Z39 19 1270  LITIJA           SLO  
                     
MOŠKI ( MEN ) 17 km                
1 3186 SCHAUBACH       MATEVŽ       1:03:51 35 1979 M39 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
2 3049 ŠVIGELJ         STOJAN       1:06:25 32 1982 M34 1 1360  VRHNIKA          SLO  
3 3081 VRHUNC          MATJAŽ       1:08:14 51 1963 M54 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
4 3162 ZAVODNIK        ANTON        1:11:40 44 1970 M44 1 0 SLO  
5 3100 ROZMAN          ROBERT       1:11:48 35 1979 M39 2 1338  KOČEVSKA REKA    SLO  
6 3249 SVETKO          ROK          1:12:10 27 1987 M29 1 3313  POLZELA          SLO  
7 3263 HOLC            SANDI        1:13:09 36 1978 M39 3 3314  BRASLOVčE        SLO  
8 3066 SLANC           MATJAŽ       1:14:41 29 1985 M29 2 8330  METLIKA          SLO  
9 3001 MLINAR          PRIMOŽ       1:14:46 36 1978 M39 4 4226  ŽIRI             SLO  
10 3137 MARGUČ          MARKO        1:14:50 41 1973 M44 2 4200  ŠKOFJA LOKA      SLO  
11 3133 VAJNGERL        UROŠ         1:15:32 36 1978 M39 5 3327  ŠMARTNO OB PAKI  SLO  
12 3079 RUPARČIČ        IVAN         1:16:19 62 1952 M64 1 1317  RIBNICA          SLO  
13 3063 CIRNSKI        DARIJAN      1:17:12 31 1983 M34 2 8261  JESENICE NA DOLE SLO  
14 3268 MERNIK          MARKO        1:17:18 31 1983 M34 3 3214  ZREčE            SLO  
15 3041 OSTRELIČ        FRANC        1:17:32 49 1965 M49 1 4000  KRANJ            SLO  
16 3179 HRAST           ALEŠ         1:17:32 25 1989 M29 3 1295  IVANČNA GORICA   SLO  
17 3004 CIMERMAN        ANDREJ       1:17:57 42 1972 M44 3 1991  ŠKOFLJICA        SLO  
18 3280 PAVLIČ          ALEKSANDER   1:18:13 35 1979 M39 6 3314  BRASLOVČE        SLO  
19 3117 FALEŽ           ROBERT       1:18:57 46 1968 M49 2 2331  PRAGERSKO        SLO  
20 3024 BIŠKUP          ALEŠ         1:19:15 40 1974 M44 4 2250  PTUJ             SLO  
21 3087 MRAZ            BORUT        1:19:37 41 1973 M44 5 6230  POSTOJNA         SLO  
22 3089 OMEJC           SREČKO       1:19:59 49 1965 M49 3 4000  KRANJ            SLO  
23 3108 ŠKRJANEC        TADEJ        1:20:18 29 1985 M29 4 2000  MARIBOR          SLO  
24 3098 KOVAČEC         LEON         1:20:27 17 1997 M29 5 2324  LOVRED NA DRAVSK SLO  
25 3155 ERMENC          IVAN         1:21:05 46 1968 M49 4 0 SLO  
26 3116 JERIČ           GREGOR       1:21:20 37 1977 M39 7 3210  SL. KONJICE      SLO  
27 3097 KOVAČEC         MIROSLAV     1:21:26 46 1968 M49 5 2324  LOVRED NA DRAVSK SLO  
28 3185 AHAČIČ          GAŠPER       1:21:29 23 1991 M29 6 4260  BLED             SLO  
29 3080 ŽAGAR           ANTON        1:21:45 59 1955 M59 1 1331  DOLENJA VAS      SLO  
30 3015 ANDREJČIČ       SANDI        1:21:47 37 1977 M39 8 8275  ŠKOCJAN          SLO  
31 3021 GRGURIČ         MIHA         1:22:07 29 1985 M29 7 1330  KOČEVJE          SLO  
32 3111 FAJDIGA         DOMEN        1:22:12 40 1974 M44 6 1354  HORJUL           SLO  
33 3274 STROJANŠEK      DARKO        1:22:31 41 1973 M44 7 3314  BRASLOVčE        SLO  
34 3094 LIŠINOVIĆ       HADIS        1:22:46 38 1976 M39 9 6230  POSTOJNA         SLO  
35 3125 REPOVŽ          MATJAŽ       1:22:49 25 1989 M29 8 1000  LJUBLJANA        SLO  
36 3129 PETRIČ          BLAŽ         1:22:51 20 1994 M29 9 1382  BEGUNJE PRI CERK SLO  
37 3296 BREZOVNIK       JAN          1:23:04 30 1984 M34 4 3334  LUČE (OB SAVINJI SLO  
38 3176 BOŽIČ           JOŽEF        1:23:32 26 1988 M29 10 5243  PODBRDO          SLO  
39 3168 RAJ             BORIS        1:23:38 35 1979 M39 10 9241  VERŽEJ           SLO  
40 3157 ŠKRGET          JERNEJ       1:23:43 34 1980 M34 5 0 SLO  
41 3043 LUŽAR           JOŽE         1:24:34 43 1971 M44 8 0 SLO  
42 3050 VODOPIVEC       ALEN         1:24:41 30 1984 M34 6 6240  KOZINA           SLO  
43 3053 REBERNIK        MATEJ        1:24:58 28 1986 M29 11 2331  PRAGERSKO        SLO  
44 3023 GRADIŠČAJ       ROBERT       1:25:13 44 1970 M44 9 9245  SP. IVANJCI      SLO  
45 3093 BUČAR           VASJA        1:25:48 32 1982 M34 7 1000  LJUBLJANA        SLO  
46 3112 BENIGER         ALEŠ         1:25:56 41 1973 M44 10 6250  ILIRSKA BISTRICA SLO  
47 3010 LAPAJNE         MATJAŽ       1:26:05 42 1972 M44 11 5000  GORICA           SLO  
48 3122 MLAKAR          BOJAN        1:26:08 41 1973 M44 12    0  STARI TRG        SLO  
49 3269 ŽEME            ANDREJ       1:26:21 32 1982 M34 8 3270  LAšKO            SLO  
50 3017 BOLE            DAMJAN       1:26:24 38 1976 M39 11 6258  PRESTRANEK       SLO  
51 3127 MARKOVIČ        UROŠ         1:26:30 23 1991 M29 12 6320  PORTOROŽ         SLO  
52 3253 BIŠČAK          LUKA         1:26:34 34 1980 M34 9 6230  POSTOJNA         SLO  
53 3124 MOVRIN          LUKA         1:26:37 23 1991 M29 13 1000  LJUBLJANA        SLO  
54 3169 ŠTRUS           LUKA         1:26:44 26 1988 M29 14 0 SLO  
55 3182 PLAVŠAK         ANDREJ       1:26:54 29 1985 M29 15 3252  ROGATEC          SLO  
56 3183 MUGERLI         SEBASTJAN    1:26:56 23 1991 M29 16 5216  MOST NA SOČI     SLO  
57 3006 PERGAR          BOJAN        1:27:14 52 1962 M54 2 5270  AJDOVŠČINA       SLO  
58 3166 SKVARČA         ANDREJ       1:27:30 53 1961 M54 3 0 SLO  
59 3012 SIMONIČ         ROBERT       1:27:54 42 1972 M44 13    0  SL. BISTRICA     SLO  
60 3028 KRALJ           MITJA        1:28:05 42 1972 M44 14 8220  ŠMARJEšKE TOPLIC SLO  
61 3003 NIDORFER        MIROSLAV     1:28:33 54 1960 M54 4 2000  MARIBOR          SLO  
62 3170 PODPLATNIK      MARKO        1:28:54 24 1990 M29 17 0 SLO  
63 3272 ZGOJZNIK        LUKA         1:29:10 32 1982 M34 10 3330  MOZIRJE          SLO  
64 3033 CVETKOVIČ       DRAGAN       1:29:17 44 1970 M44 15 1360  VRHNIKA          SLO  
65 3026 LOPAN           ROK          1:29:33 25 1989 M29 18 1420  TRBOVLJE         SLO  
66 3106 ŠPRINGER        GREGOR       1:29:37 21 1993 M29 19 2363  PODVELKA         SLO  
67 3027 LUJIĆ           MIROSLAV     1:29:42 51 1963 M54 5 8340  ČRNOMELJ         SLO  
68 3163 HREN            BOJAN        1:29:53 48 1966 M49 6 0 SLO  
69 3264 OGRADI          JAKA         1:30:11 37 1977 M39 12 3312  PREBOLD          SLO  
70 3022 ŽIBERNA         JAŠA         1:30:26 33 1981 M34 11 1294  VIŠNJA GORA      SLO  
71 3143 ROTVAJN         MATEJ        1:30:33 28 1986 M29 20 2222  JAKOBSKI DOL     SLO  
72 3142 KEŠNAR          JANEZ        1:30:35 41 1973 M44 16 4205  CERKLJE          SLO  
73 3270 JURJEVEC        PETER        1:30:36 36 1978 M39 13 3333  LJUBNO OB SAVINJ SLO  
74 3064 KADUNC          JURIJ        1:31:00 46 1968 M49 7 1290  GROSUPLJE        SLO  
75 3265 SUŠNIK          ANDREJ       1:31:41 29 1985 M29 21 1410  ZAGORJE OB SAVI  SLO  
76 3300 LUKMAN          ALEŠ         1:31:52 40 1974 M44 17 3304  TABOR            SLO  
77 3150 VALENTINC       DUŠAN        1:31:54 42 1972 M44 18    0  KRŠKO            SLO  
78 3149 KRULJAC         MARKO        1:31:57 46 1968 M49 8    0  TREBNJE          SLO  
79 3175 BOLJTE          MATJAŽ       1:32:05 32 1982 M34 12 4000  KRANJ            SLO  
80 3114 VIDMAR          FRANC        1:32:44 54 1960 M54 6 5270  AJDOVŠČINA       SLO  
81 3042 POPOVIČ         MLADEN       1:32:55 62 1952 M64 2 5250  ILIRSKA BISTRICA SLO  
82 3025 VIVOD           ANDREJ       1:33:02 33 1981 M34 13 1000  LJUBLJANA        SLO  
83 3092 ŠTIBLAR         JOŽE         1:33:16 45 1969 M49 9 9220  LENDAVA          SLO  
84 3029 ERHOVNIC        TOMAŽ        1:33:49 59 1955 M59 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
85 3178 DEŽMAN          MATEJ        1:34:15 30 1984 M34 14 8297  ŠENTJANŽ         SLO  
86 3165 AHEC            BRANKO       1:34:36 38 1976 M39 14 0 SLO  
87 3057 MORI            DARKO        1:34:56 43 1971 M44 19 2372  LIBELIČE         SLO  
88 3267 SLEMENJAK       ANŽE         1:35:16 27 1987 M29 22 3211  ŠKOFJA VAS       SLO  
89 3115 GANTAR          DEJAN        1:35:56 39 1975 M39 15 3314  BRASLOVČE        SLO  
90 3177 GAŠPERIČ        BORIS        1:36:32 24 1990 M29 23 1290  GROSUPLJE        SLO  
91 3128 MEKINA          ROK          1:37:21 26 1988 M29 24 1380  CERKNICA         SLO  
92 3109 PURGAR          ANDREJ       1:37:25 44 1970 M44 20 4290  BISTRICA PRI TRž SLO  
93 3309 BONTE           ALEŠ         1:37:34 35 1979 M39 16 1360  VRHNIKA          SLO  
94 3160 KOREN           DEJAN        1:38:17 38 1976 M39 17 0 SLO  
95 3088 BOKAL           UROŠ         1:38:27 42 1972 M44 21 1420  ZAGORJE          SLO  
96 3184 DUH             SAŠ          1:38:45 27 1987 M29 25 4000  KRANJ            SLO  
97 3187 KRAčUN          DAVORIN      1:38:51 33 1981 M34 15 3000  CELJE            SLO  
98 3271 OREŠNIK         JURE         1:39:30 58 1956 M59 3 4226  ŽIRI             SLO  
99 3242 ZAĺKA           MILAN        1:39:33 37 1977 M39 18 0     VAMBERK          CZ   
100 3245 VALENTA         MICHAL       1:39:37 29 1985 M29 26 0     RYCHNOV NAD KN.  CZ   
101 3302 CUKJATI         ROBERT       1:39:40 38 1976 M39 19 3314  BRASLOVČE        SLO  
102 3286 LAPACEK         KAREL        1:39:45 66 1948 M69 1 51716 ZDOBNICE              
103 3273 VERŠEC          MATEJ        1:39:49 48 1966 M49 10 3320  VELENJE          SLO  
104 3056 KUPLEN          MRKO         1:40:15 56 1958 M59 4 2367  VUZENICA         SLO  
105 3105 ŠIBILJA         DEJAN        1:40:22 40 1974 M44 22 2106  MARIBOR          SLO  
106 3156 KASTELIC        MATJAŽ MATEJ 1:40:59 48 1966 M49 11 0 SLO  
107 3246 RYCHTERA        PETR         1:41:48 31 1983 M34 16 0 CZ   
108 3259 PERKO           ANDREJ       1:43:16 61 1953 M64 3 1241  KAMNIK           SLO  
109 3141 ZUPANČIČ        MARTIN       1:43:47 40 1974 M44 23 1000  LJUBLJANA        SLO  
110 3011 KOŠČAK          BERNARD      1:44:01 46 1968 M49 12 2000  MARIBOR          SLO  
111 3251 BEDRAČ          LEON         1:44:11 47 1967 M49 13 4208  ŠENčUR           SLO  
112 3282 FLIS            MIRAN        1:45:30 43 1971 M44 24 3313  POLZELA          SLO  
113 3084 DEŽELAK         MIRKO        1:45:42 61 1953 M64 4 1000  LJUBLJANA        SLO  
114 3062 ISKRAČ          ŽIGA         1:45:46 17 1997 M29 27 3210  SL. KONJICE      SLO  
115 3067 RIBIČ           IVAN         1:45:49 40 1974 M44 25 8250  BREŽICE          SLO  
116 3154 DEBEVC          MARJAN       1:46:21 64 1950 M64 5 1000  LJUBLJANA        SLO  
117 3058 LIPUŠ           BLAŽ         1:46:37 27 1987 M29 28 2366  MUTA             SLO  
118 3308 CESAR           DEJAN        1:48:42 30 1984 M34 17 3330  MOZIRJE          SLO  
119 3266 REPAS           JOŽEF        1:48:45 24 1990 M29 29 3302  GRIžE            SLO  
120 3255 DIMITRIJEVIČ    TOMISLAV     1:48:52 45 1969 M49 14 1000  LJUBLJANA        SLO  
121 3316 KEPIC           JANEZ        1:49:03 35 1979 M39 20 4207  CERKLJE NA GOR.  SLO  
122 3247 SYCHRA          MIROSLAV     1:50:12 30 1984 M34 18 0     CHLENY           CZ   
123 3075 BRAČKO          BLAŽ         1:51:09 11 2003 M29 30 3210  SL. KONJICE      SLO  
124 3252 BIŠČAK          BRANKO       1:51:14 65 1949 M69 2 6230  POSTOJNA         SLO  
125 3261 ROZMAN          ANDREJ       1:52:07 45 1969 M49 15 1370  LOGATEC          SLO  
126 3138 TRKOV           ANDREJ       1:53:41 41 1973 M44 26 1000  LJUBLJANA        SLO  
127 3310 SKENDEROVIČ     ALEŠ         1:55:14 34 1980 M34 19 8000  NOVO MESTO       SLO  
128 3034 KRESAL          ANTON        1:56:15 51 1963 M54 7 4226  ŽIRI             SLO  
129 3303 GRADIČ          ROMAN        1:56:57 51 1963 M54 8 3314  BRASLOVČE        SLO  
130 3320 ŠEBELA          GREGOR       1:57:16 35 1979 M39 21 1230  DOMŽALE          SLO  
131 3240 ZDVOý K         FRANTIŠEK    2:03:56 59 1955 M59 5 0     LODŘNICE         CZ   
132 3167 OBREZA          DAMJAN       2:05:13 37 1977 M39 22 0 SLO  
133 3159 ZUPANC          PRIMOŽ       2:05:15 43 1971 M44 27 0 SLO  
134 3152 PUHAR           BRANKO       2:05:18 55 1959 M59 6 1210  LJUBLJANA        SLO  
135 3060 ISKRAČ          IGOR         2:06:07 49 1965 M49 16 3210  SL. KONJICE      SLO  
136 3061 ISKRAČ          BOJAN        2:06:09 20 1994 M29 31 3210  SL. KONJICE      SLO  
137 3315 SEKIRNIK        FRANCI       2:07:29 72 1942 M74 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
138 3254 ČERČEK          ALEKS        2:12:52 29 1985 M29 32 1295  IVANčNA GORICA   SLO  
139 3292 SMODE           GABOR        2:13:47 28 1986 M29 33 6000  KOPER - CAPODIST SLO  
140 3306 BAŽDAR          SAŠA         2:15:55 34 1980 M34 20 1241  KAMNIK           SLO  
141 3244 VONDRA          JAROSLAV     2:22:22 56 1958 M59 7 0     Z CHLUMˇ         CZ   
142 3258 NOVŠEK          MIHAEL       2:31:11 55 1959 M59 8 1270  LITIJA           SLO  
143 3291 SMODE           IGOR         2:32:53 59 1955 M59 9 6000  KOPER - CAPODIST SLO  
144 3250 HROVAT          IVAN         2:40:13 52 1962 M54 9 3000  CELJE            SLO  
145 3241 HOLě            PROKOP       3:46:13 67 1947 M69 3 0     HROB             CZ   
146 3248 BOUMA           JAROSLAV     3:46:42 53 1961 M54 10 0     KšELY            CZ   
147 3243 KOLČABA         JAN          3:46:45 42 1972 M44 28 0     PRAHA 6          CZ   
                     
ŽENSKE ( WOMEN ) 27 km                
1 2113 ALJANČIČ        NATAŠA       2:09:43 45 1969 Z49 1 1230  DOMŽALE          SLO  
2 2021 TRČEK           MAJDA        2:19:09 44 1970 Z44 1 4224  GORENJA VAS      SLO  
3 2020 ZIMA            ANJA         2:27:03 27 1987 Z29 1 4240  RADOVLJICA       SLO  
4 2006 KOZJEK          MAJDA        2:27:11 50 1964 Z54 1 1355  POLHOV GRADEC    SLO  
5 2092 ROMIH           MAŠA         2:27:18 45 1969 Z49 2 1241  KAMNIK           SLO  
6 2104 ŽBONTAR         DRAGA        2:27:39 47 1967 Z49 3 4270  JESENICE         SLO  
7 2110 GREGORC         ANITA        2:29:23 41 1973 Z44 2 4000  KRANJ            SLO  
8 2109 FERENC          SUZANA       2:29:31 37 1977 Z39 1 3325  ŠOŠTANJ          SLO  
9 2017 FERLAN          ANDREJA      2:30:15 46 1968 Z49 4 4220  STARA LOKA       SLO  
10 2019 MIKLAVC         BERNARDA     2:30:44 46 1968 Z49 5 3320  VELENJE          SLO  
11 2022 KOTNIK          NATAŠA       2:32:53 39 1975 Z39 2 3320  VELENJE          SLO  
12 2025 KOKOLE          ROZALIJA     2:34:10 54 1960 Z54 2 1412  KISOVEC          SLO  
13 2005 KOPAČ           NATAŠA       2:37:58 27 1987 Z29 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
14 2028 SMREČNIK        DARJA        2:40:13 49 1968 Z49 6 1291  ŠKOFLJICA        SLO  
15 2018 JORDAN          ROMANA       2:40:21 48 1966 Z49 7 1000  LJUBLJANA        SLO  
16 2027 ČOPAR           URŠKA        2:41:08 42 1972 Z44 3 3330  MOZIRJE          SLO  
17 2031 OMERSA          LEA          2:42:37 56 1958 Z59 1 4000  KRANJ            SLO  
18 2013 TEKALEC         ALJA         2:44:38 38 1976 Z39 3 1260  LJUBLJANA - POLJ SLO  
19 2094 PECMAN          NATAŠA       2:46:12 42 1972 Z44 4 1000  LJUBLJANA        SLO  
20 2086 MLINARIČ        TANJA        2:47:48 39 1975 Z39 4 8281  SENOVO           SLO  
21 2112 VALJAVEC        LEA          2:53:33 46 1968 Z49 8 1000  LJUBLJANA        SLO  
22 2001 FIRM            MARJANCA     2:54:22 45 1969 Z49 9 1000  LJUBLJANA        SLO  
23 2002 MIKLIĆ          KLARA        2:54:27 43 1971 Z44 5 1000  LJUBLJANA        SLO  
24 2030 FLAJSINGER      SMILJANA     2:57:05 51 1963 Z54 3 2250  PTUJ             SLO  
25 2029 KRUTIL          POLONCA      3:02:55 41 1973 Z44 6 3342  GORNJI GRAD      SLO  
26 2118 ANZELJC KLADNIK PETRA        3:03:16 37 1977 Z39 5 1240  KAMNIK           SLO  
27 2008 OSTAN OŽBOLT    HANA         3:03:47 23 1991 Z29 3 1000  LJUBLJANA        SLO  
28 2024 KOKOŠAR         URŠKA        3:14:48 28 1986 Z29 4 4270  JESENICE         SLO  
29 2108 PIRŠ            KARMEN       3:18:31 44 1970 Z44 7 9000  MURSKA SOBOTA    SLO  
30 2016 DOLINAR         ANDREJA      3:18:54 37 1977 Z39 6 1241  KAMNIK           SLO  
31 2106 OBLEŠČAK        KATJA        3:23:23 38 1976 Z39 7 4000  KRANJ            SLO  
32 2023 GRM             SABINA       3:40:16 53 1961 Z54 4 3320  VELENJE          SLO  
33 2011 ŠAFARIČ         ALJA         3:44:41 27 1987 Z29 5 3000  CELJE            SLO  
34 2085 FISTER          LEA          3:55:32 60 1954 Z64 1 3000  CELJE            SLO  
35 2026 ALJANČIČ        NATAŠA       3:57:04 45 1969 Z49 10 1230  DOMžALE          SLO  
36 2010 ROBNIK          PETRISCHA    4:01:07 44 1970 Z44 8 2380  SLOVENJ GRADEC   SLO  
37 2012 ŠALEJ           URŠKA        4:13:04 44 1970 Z44 9 4205  PREDDVOR         SLO  
38 2032 BARIĆ           ANA          4:21:06 34 1980 Z34 1 6000  KOPER            SLO  
                     
MOŠKI ( MEN ) 27 km                
1 2065 ČUČEK           NIKO         1:52:53 28 1986 M29 1 2223  JUROVSKI DOL     SLO  
2 2076 MAGDIČ          DANILO       1:52:53 32 1982 M34 1 9240  LJUTOMER         SLO  
3 2069 TURNES PEREZ    RAMON        2:05:20 44 1970 M44 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
4 2096 KRALJ           DARKO        2:06:11 50 1964 M54 1 3302  GRIŽE            SLO  
5 2077 PEČOVNIK        JURE         2:09:52 36 1978 M39 1 3311  ŠEMPETER         SLO  
6 2054 BUH             BENJAMIN     2:10:13 36 1978 M39 2 1360  VRHNIKA          SLO  
7 2051 MARCEN          ZVONE        2:11:37 51 1963 M54 2 3314  BRASLOVčE        SLO  
8 2070 SEMPREMOŽNIK    ROBI         2:18:08 46 1968 M49 1 3342  GORNJI GRAD      SLO  
9 2064 OJSTERŠEK       MIHAEL       2:19:33 26 1988 M29 2 3220  ŠTORE            SLO  
10 2103 ZALOKAR         GREGOR       2:20:10 37 1977 M39 3 2314  ZGORNJA POLSKAVA SLO  
11 2059 TESOVNIK        ANDREJ       2:20:36 23 1991 M29 3 3342  GORNJI GRAD      SLO  
12 2081 ŠEMENC          ALAN         2:21:42 40 1974 M44 2 3331  NAZARJE          SLO  
13 2061 BAŠ             BRANE        2:27:34 45 1969 M49 2 1275  ŠMARTNO PRI LITI SLO  
14 2084 BLATNIK         GREGOR       2:28:08 32 1982 M34 2 3305  VRANSKO          SLO  
15 2097 LEGVART         JOŽE         2:28:36 71 1943 M74 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
16 2100 ZIDAR           IGOR         2:28:47 40 1974 M44 3 1230  DOMŽALE          SLO  
17 2114 MAROT           DANIJEL      2:30:17 44 1970 M44 4 3000  CELJE            SLO  
18 2075 PRIMOŽIČ        BOŠTJAN      2:30:24 42 1972 M44 5 3210  SLOVENSKE KONJIC SLO  
19 2055 MIKLAVC         ZDENKO       2:30:47 46 1968 M49 3 3320  VELENJE          SLO  
20 2050 LAZNIK          TOMAŽ        2:31:17 37 1977 M39 4 3000  CELJE            SLO  
21 2049 VOŠNJAK         BLAŽ         2:31:20 42 1972 M44 6 3311  ŠEMPETER V SAVIN SLO  
22 2066 MLAKAR          VOJKO        2:31:25 38 1976 M39 5 3304  TABOR            SLO  
23 2071 MODEC           MATJAŽ       2:31:28 39 1975 M39 6 1386  STARI TRG PRI LO SLO  
24 2063 ERMAN           KLEMEN       2:31:31 40 1974 M44 7 4240  RADOVLJICA       SLO  
25 2079 BRGLEZ          ROBERT       2:31:35 46 1968 M49 4 3333  LJUBNO OB SAVINJ SLO  
26 2078 TIBAUT          ZLATKO       2:31:38 53 1961 M54 3 9000  MURSKA SOBOTA    SLO  
27 2093 NOVAK           IGOR         2:31:43 44 1970 M44 8                             
28 2062 STRLE           JAN          2:32:31 31 1983 M34 3 1370  LOGATEC          SLO  
29 2048 VILČNIK         KONRAD       2:33:10 52 1962 M54 4 2313  FRAM             SLO  
30 2052 POTOČNIK        MARKO        2:35:06 39 1975 M39 7 1230  DOMžALE          SLO  
31 2099 ŽAGAR           JANEZ        2:35:21 54 1960 M54 5 1291  ŠKOFLJICA        SLO  
32 2044 ŠTIRN           DAVOR        2:35:23 29 1985 M29 4 4000  KRANJ            SLO  
33 2117 KOVIČ           GREGA        2:36:37 41 1973 M44 9 1000  LJUBLJANA        SLO  
34 2089 MLAKAR          MIRO         2:37:05 62 1952 M64 1 1386  STARI TRG PRI LO SLO  
35 2105 VIDERGAR        MATEJ        2:37:16 34 1980 M34 4 3223  LOKA PRI ŽUSMU   SLO  
36 2041 NAGELJ          MIHA         2:37:53 27 1987 M29 5 1000  LJUBLJANA        SLO  
37 2090 HANŽEKOVIČ      ROMAN        2:40:47 33 1981 M34 5 2000  MARIBOR          SLO  
38 2091 KOŠENINA        MIHA         2:41:02 32 1982 M34 6 3305  VRANSKO          SLO  
39 2095 PAPEŽ           DEJAN        2:41:05 39 1975 M39 8 1000  LJUBLJANA        SLO  
40 2116 ZAJC            ROBERT       2:42:48 44 1970 M44 10 1000  LJUBLJANA        SLO  
41 2074 POSEL           BOJAN        2:43:03 69 1945 M69 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
42 2083 CVELBAR         RUDI         2:44:34 33 1981 M34 7 1000  LJUBLJANA        SLO  
43 2040 DOBNIKAR        ALJAŽ        2:44:40 24 1990 M29 6 1218  KOMENDA          SLO  
44 2080 VRŠNJAK         ŽIGA         2:44:44 24 1990 M29 7 3333  LJUBNO OB SAVINJ SLO  
45 2068 VIDMAR          ALEKSANDER   2:44:54 50 1964 M54 6 1000  LJUBLJANA        SLO  
46 2082 BAJC            FLORJAN      2:45:23 41 1973 M44 11 1000  LJUBLJANA        SLO  
47 2102 JUHART          MIHA         2:46:03 51 1963 M54 7 1000  LJUBLJANA        SLO  
48 2037 BASAJ           BLAŽ         2:46:27 47 1967 M49 5 4000  KRANJ            SLO  
49 2115 CUGMAS          ALFONZ       2:46:58 56 1958 M59 1 3210  SLOVENSKE KONJIC SLO  
50 2111 PRERADOVIČ      KONSTANTIN   2:49:47 61 1953 M64 2 1131 SLO  
51 2107 KERT            ANTON        2:54:19 49 1965 M49 6 4000  KRANJ            SLO  
52 2058 URBAS           UROŠ         2:55:33 37 1977 M39 9 1000  LJUBLJANA        SLO  
53 2101 GOJEVIĆ         GREGOR       2:56:06 44 1970 M44 12 3320  VELENJE          SLO  
54 2053 FEMC            MARKO        2:56:42 40 1974 M44 13 1000  LJUBLJANA        SLO  
55 2057 TRATNIK         BOŠTJAN      2:56:59 39 1975 M39 10 5281  SP.IDRIJA        SLO  
56 2098 KALAN           UROŠ         2:59:42 44 1970 M44 14 1118  LJUBLJANA        SLO  
57 2039 BRECL           MARKO        3:12:42 47 1967 M49 7 3305  VRANSKO          SLO  
58 2060 KOZAR           FRANC        3:19:48 63 1951 M64 3 2000  MARIBOR          SLO  
59 2046 MLAKAR          MITJA        3:27:05 30 1984 M34 8 2327  RAčE             SLO  
60 2056 VOŠNJAK         BOGDAN       4:01:07 43 1971 M44 15 3310  ŽALEC            SLO  
61 2072 KLEMENC         HERMAN       4:12:11 72 1942 M74 2 3320  VELENJE          SLO  
62 2042 PAUŠNER         ANDREAS      4:13:02 43 1971 M44 16 4205  PREDDVOR         SLO  
63 2087 KREJSA          JOSEF        4:46:06 67 1947 M69 2 29301 CZ   
64 2088 MUCHA           STANISLAV    4:46:15 73 1941 M74 3 35735 CZ   
                     
ŽENSKE ( WOMEN ) 33 km                
0 82 PETEK           BARBARA      3:15:00 24 1990 Z29 0 2381  PODGORJE         SLO  
0 243 MLAKAR          SONJA        3:25:00 56 1958 Z59 0 3320  VELENJE          SLO  
0 58 BOŠNAK          DARINKA      3:25:00 65 1949 Z69 0 3320  VELENJE          SLO  
0 6 BEDENIK         KATARINA     3:35:00 51 1963 Z54 0 1000  LJUBLJANA        SLO  
0 4 JERMAN          KARIN        4:10:00 47 1967 Z49 0 1000  LJUBLJANA        SLO  
0 67 BOŽIČ           TANJA        4:25:00 37 1977 Z39 0 6240  KOZINA           SLO  
0 65 MARČETA         ŽIVANA       4:25:00 37 1977 Z39 0 6273  MAREZIGE         SLO  
0 71 MOČNIK          NERINA       4:25:00 47 1967 Z49 0 5211  KOJSKO           SLO  
0 70 ŠTULE           POLONA       4:25:00 36 1978 Z39 0 6000  KOPER            SLO  
0 78 KRAŠEVEC        NATAŠA       4:40:00 47 1967 Z49 0 6310  IZOLA            SLO  
0 72 VUK             ROBERTA      4:50:00 47 1967 Z49 0 6274  ŠMARJE           SLO  
0 73 TEDEŠKO         ZDENKA       4:55:00 51 1963 Z54 0 6281  ŠKOFIJE          SLO  
0 76 KOZAKIV         MILVA        5:00:00 52 1962 Z54 0 6273  MAREZIGE         SLO  
                     
MOŠKI ( MEN ) 33 km                
0 187 HOVNIK          IGOR         3:15:00 27 1987 M29 0 2380  SLOVENJ GRADEC   SLO  
0 170 FELICIJAN       BOJAN        3:15:00 41 1973 M44 0 3204  DOBRNA           SLO  
0 115 DOLENC          BOGOMIR      3:25:00 38 1976 M39 0 4202  NAKIO            SLO  
0 152 ŠUNJEVARIĆ      IVAN         3:50:00 41 1973 M44 0 3000  CELJE            SLO  
0 5 JERMAN          MILENKO      4:10:00 64 1950 M64 0 1000  LJUBLJANA        SLO  
0 181 SAJOVIC         NEJC         4:25:00 28 1986 M29 0 6000  KOPER            SLO  
                     
ŽENSKE ( WOMEN ) 42 km                
1 1010 JUSTIN          MOJCA        4:03:13 39 1975 Z39 1 1275  ŠMARTNO PRI LITI SLO  
2 1063 ROBNIK          URŠKA        4:04:34 40 1974 Z44 1 4240  RADOVLJICA       SLO  
3 1064 KRONOVŠEK       PETRA        4:11:22 43 1971 Z44 2 3330  MOZIRJE          SLO  
4 1052 SIEBKE          NATALIE      4:15:27 48 1966 Z49 1 71120 GRAFENAU         D    
5 1131 PODVRŠNIIK      MARTINA      4:21:04 47 1967 Z49 2 1210  LJUBLJANA        SLO  
6 1145 LOVREC          VALERIJA     4:26:26 34 1980 Z34 1 2236  CERKVENJAK       SLO  
7 1007 POREDOŠ         DARINKA      4:31:34 39 1975 Z39 2 2390  RAVNE NA KOROšKE SLO  
8 1009 PODLOGAR        VESNA        4:35:02 30 1984 Z34 2 1410  ZAGORJE          SLO  
9 1054 NASTRAN         ŠPELA        4:38:44 28 1986 Z29 1 1210  LJUBLJANA - ŠENT SLO  
10 1058 RADINJA         TJAŠA        4:50:44 29 1985 Z29 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
11 1011 HORVAT          MARIJA       5:00:12 63 1951 Z64 1 6000  KOPER            SLO  
12 1048 VREČKO          ANJA         5:03:05 44 1970 Z44 3 3231  GROBELNO         SLO  
13 1003 LIKAR           ŠPELA        5:12:23 37 1977 Z39 3 1230  DOMžALE          SLO  
14 1050 SALVADOR        MARIA        5:13:11 46 1968 Z49 3                        ITALI
15 1006 ZRIMŠEK         SAŠA         5:19:09 40 1974 Z44 4 1380  CERKNICA         SLO  
16 1154 STARIČ          ALENKA       5:25:16 32 1982 Z34 3                             
17 1008 MIS             SONJA        5:44:40 43 1971 Z44 5 1291  ŠKOFLJICA        SLO  
18 1014 BEŠTJAK         DARINKA      5:47:20 56 1958 Z59 1 6281  ŠKOFIJE          SLO  
19 1012 KAVČIČ          IVANKA       7:24:36 74 1940 Z74 1 6280  ANKARAN          SLO  
20 1013 ŠIBAV           MARJETA      7:34:38 63 1951 Z64 2 5290  ŠEMPETER PRI GOR SLO  
                     
MOŠKI ( MEN ) 42 km                
1 1139 BRATUŠA         MARKO        2:58:03 26 1988 M29 1 2273  PODGORCI         SLO  
2 1030 CVIKL           ANDREJ       3:05:50 28 1986 M29 2 3000  CELJE            SLO  
3 1150 FERBEŽAR        GREGOR       3:21:17 41 1973 M44 1 1241  KAMNIK           SLO  
4 1149 BALEK           BORIS        3:22:04 49 1965 M49 1 4270  JESENICE         SLO  
5 1137 ROŠKAR          STANKO       3:24:52 45 1969 M49 2 2250  PTUJ             SLO  
6 1136 DRAŠKOVIČ       SANDI        3:25:41 36 1978 M39 1 2204  MILAVŽ           SLO  
7 1061 LEBAN           MARKO        3:26:13 45 1969 M49 3 5220  TOLMIN           SLO  
8 1026 PODKORITNIK     DUŠAN        3:29:58 42 1972 M44 2 3302  GRIžE            SLO  
9 1138 MAJCEN          RUDOLF       3:45:39 52 1962 M54 1 2258  SVETI TOMAŽ      SLO  
10 1144 PAUNOVIĆ        DRAŽEN       3:47:48 39 1975 M39 2 3312  PREBOLD          SLO  
11 1141 DOLENC          ROK          3:54:56 38 1976 M39 3 1420  TRBOVLJE         SLO  
12 1033 KOKOLE          MIRAN        3:56:17 52 1962 M54 2 1412  KISOVEC          SLO  
13 1153 PUH             MATJAŽ       3:58:31 31 1983 M34 1                        SLO  
14 1020 PRIMC           BLAŽ         4:05:53 29 1985 M29 3 4244  PODNART          SLO  
15 1034 SVETIN          MATJAŽ       4:06:49 46 1968 M49 4 1000  LJUBLJANA        SLO  
16 1057 ZALAZNIK        UROŠ         4:08:31 40 1974 M44 3 4220  ŠKOFJA LOKA      SLO  
17 1031 KLJENAK         IVO          4:10:41 53 1961 M54 3 1241  KAMNIK           SLO  
18 1036 ŠAJN            MATJAŽ       4:17:53 52 1962 M54 4 1962  LOGATEC          SLO  
19 1060 MIKO            DEJAN        4:22:41 26 1988 M29 4 3313  POLZELA          SLO  
20 1151 KREFT           ZDRAVKO      4:23:49 53 1961 M54 5 1225  LUKOVICA         SLO  
21 1035 LIPIČNIK        TONI         4:23:56 36 1978 M39 4 3000  CELJE            SLO  
22 1134 KRIŽMAN         ALEŠ         4:30:31 31 1983 M34 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
23 1023 ZRIMŠEK         BOŠTJAN      4:30:35 43 1971 M44 4 1380  CERKNICA         SLO  
24 1053 KUMSTA          ZD·N·K       4:32:29 62 1952 M64 1 29501 ČEŠKA
25 1022 TRIFKOVIĆ       RADO         4:33:29 31 1983 M34 3 8000  NOVO MESTO       SLO  
26 1135 KORELC          MATJAŽ       4:34:48 40 1974 M44 5 4000  KRANJ            SLO  
27 1024 ŽIDAN           ŽIGA         4:41:17 39 1975 M39 5 4280  KRANJSKA GORA    SLO  
28 1029 VITEK           MIROSLAV     4:41:42 52 1962 M54 6 91927 DOLN‚ LOVčICE    SK   
29 1062 LEDINEK         SREČKO       4:48:44 38 1976 M39 6 3330  MOZIRJE          SLO  
30 1018 LOGAR           ANTON        4:48:53 37 1977 M39 7 1241  KAMNIK           SLO  
31 1059 LANGEL          ČRT          4:50:46 29 1985 M29 5 1000  LJUBLJANA        SLO  
32 1037 ZAGOŽEN         PETER        4:52:58 70 1944 M74 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
33 1032 NOVAK           BOŠTJAN      4:55:05 41 1973 M44 6 4226  ŽIRI             SLO  
34 1040 FLAJS           ALEKSANDER   4:55:44 40 1974 M44 7 3310  ŽALEC            SLO  
35 1045 HORVAT          SLAVKO       5:00:09 66 1948 M69 1 6000  KOPER            SLO  
36 1049 RADIČ           DANIEL       5:03:39 47 1967 M49 5 3000  CELJE            SLO  
37 1038 STRNAD          JOC          5:07:49 38 1976 M39 8 3000  CELJE            SLO  
38 1051 SALVADOR        BUZZO        5:13:11 62 1952 M64 2 31020 ITALI
39 1148 MREVLJE         LUKA         5:41:48 32 1982 M34 4 2341  LIMBUŠ           SLO  
40 1056 HODŽIĆ          HUSEIN       5:47:37 54 1960 M54 7 6000  KOPER - CAPODIST SLO  
41 1019 MIS             GAŠPER       5:48:28 45 1969 M49 6 1291  ŠKOFLJICA        SLO  
42 1132 SMERDU          ROBERT       5:52:10 55 1959 M59 1 1000  LJUBLJANA        SLO  
43 1065 ROSC            TIMOTEJ      5:57:09 16 1998 M29 6 3334  LUČE (OB SAVINJI SLO  
44 1047 FURLAN          BORIS        6:19:01 59 1955 M59 2 6271  DEKANI           SLO  
45 1016 HOFIREK         LADISLAV     6:29:39 53 1961 M54 8 0     RYCHNOV N.KN     CZ   
46 1044 KAVČIČ          SILVESTER    7:24:26 72 1942 M74 2 6280  ANKARAN          SLO  
47 1039 ŠIBAV           MATJAŽ       7:33:23 39 1975 M39 9 5290  ŠEMPETER PRI GOR SLO  
                     
ŽENSKE ( WOMEN ) 58 km                
0 214 STERLE PODOBNIK ANDREJA      6:27:00 38 1976 Z39 0 1386  STARI TRG PRI LO SLO  
0 81 SCHER           LUISELLA     10:07:00 47 1967 ZZ4 0 6320  PORTOROž         SLO  
                     
MOŠKI ( MEN ) 58 km                
0 231 UHAN            MATEJ        4:18:00 25 1989 M29 0 8212  VELIKA LOKA      SLO  
0 244 KOPIČ           DAVID        4:42:00 37 1977 M39 0 2344  LOVRENC NA POHOR SLO  
0 130 KOTNIK          FRANCI       5:10:00 48 1966 M49 0 3214  ZREčE            SLO  
0 127 CELESTINA       JERNEJ       7:00:00 37 1977 M39 0 6280  ANKARAN          SLO  
0 198 REBERŠEK        TOMAŽ        8:45:00 43 1971 M44 0 3312  PREBOLD          SLO  
                     
                     
ŽENSKE ( WOMEN ) 75 km                
1 208 KERN            KARIN        6:07:39 47 1967 Z49 1 73116 WASCHENBRAUN     D    
2 42 ROBNIK          NATAŠA       6:26:03 39 1975 Z39 1 3000  CELJE            SLO  
3 43 BURJA           BRIGITA      6:30:35 37 1977 Z39 2 1235  RADOMLJE         SLO  
4 229 GOMILŠAK        MARJETA      7:01:23 43 1971 Z44 1 2256  JURŠINCI         SLO  
5 192 HAJEK           BRANKA       7:02:40 30 1984 Z34 1 74541 D    
6 53 ZVIR            BERNARDA     7:23:42 56 1958 Z59 1 3332  REčICA OB SAVINJ SLO  
7 52 FANŽOL DUNJKO   SILVIJA      7:43:40 31 1983 Z34 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
8 20 DEŽELAK         POLONA       7:46:17 30 1984 Z34 3 1000  LJUBLJANA        SLO  
9 47 GROSS           THERESIA     7:46:39 49 1965 Z49 2 71120 GRAFENAU         D    
10 46 DROBEŽ          KATJA        7:50:49 42 1972 Z44 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
11 44 ŠIFTAR          JOŽICA       7:52:00 61 1953 Z64 1 9250  GORNJA RADGONA   SLO  
12 49 KRAŠOVIC        NIKOLAJA     7:52:25 41 1973 Z44 3 3314  BRASLOVčE        SLO  
13 63 UDOVIČ          BARBARA      7:52:42 42 1972 Z44 4 1381  RAKEK            SLO  
14 61 KUPEC           ULA          7:52:54 20 1994 Z29 1 1430  HRASTNIK         SLO  
15 54 ŠOBA            TADEJA       8:01:34 49 1965 Z49 3 1000  LJUBLJANA        SLO  
16 212 ŠAVS            ŠPELA        8:02:24 44 1970 Z44 5 4205  PREDDVOR         SLO  
17 48 RIHTARŠIČ       ALMA         8:04:07 41 1973 Z44 6 9262  ROGAšEVCI        SLO  
18 56 LOC             MIA          8:08:11 47 1967 Z49 4 1275  ŠMARTNO PRI LITI SLO  
19 51 MENZ            JUDIT        8:09:00 42 1972 Z44 7 97922 LAUDA-K”NIGSHOFE D    
20 60 KUPEC           MOJCA        8:18:53 45 1969 Z49 5 1430  HRASTNIK         SLO  
21 50 BARIČ           TAMARA       8:28:30 26 1988 Z29 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
22 75 BRATUŠA         LOJZKA       8:41:56 75 1939 Z79 1 2000  MARIBOR          SLO  
23 55 PEVEC           SUSANNE       9:04:36 47 1967 Z49 6 4000  KRANJ            SLO  
24 59 CAFUTA          BARBARA      9:06:27 46 1968 Z49 7 3000  CELJE            SLO  
25 193 FISCHER         UTE          9:13:26 47 1967 Z49 8 09557 FLOHA IOT FALKEN D    
26 21 PRAžNIKAR       KATARINA     9:42:15 46 1968 Z49 9 3270  LAŠKO            SLO  
27 45 BEGIČ           SABINA       9:43:18 46 1968 Z49 10 1000  LJUBLJANA        SLO  
28 248 ŽABERL          TAJA         9:51:00 44 1970 Z44 8 3000  CELJE            SLO  
29 39 STARC           TEA          10:23:47 33 1981 Z34 4 4294  KRIžE            SLO  
30 38 SIMEONOV        PETRA        10:23:47 39 1975 Z39 3 4270  JESENICE         SLO  
31 41 ŠTRAVS          BRIGITA      11:01:38 32 1982 Z34 5 4220  ŠKOFJA LOKA      SLO  
                     
MOŠKI ( MEN ) 75 km                
1 27 ŽONTAR          ALEŠ         5:23:19 32 1982 M34 1 1229  LJUBLJANA ZALOG  SLO  
1 242 SENICA          VID          5:23:19 37 1977 M39 1 1251  MORAVČE          SLO  
1 167 HAJDINJAK       DANIJEL      5:23:19 33 1981 M34 2 1981  KRANJ            SLO  
4 26 KOSEC           MIHA         5:38:27 33 1981 M34 3 1217  VODICE           SLO  
5 119 ZUPAN           KLEMEN       5:41:23 28 1986 M29 1 4290  TRžIč            SLO  
6 23 BOŽIČ           ALEN         5:42:31 26 1988 M29 2 4223  POLJANE          SLO  
7 154 ŽNIDARIČ        PETER        5:42:38 31 1983 M34 4 1357  NOTRANJE GORICE  SLO  
8 28 ZAJŠEK          JAKOB        5:57:51 33 1981 M34 5 3330  MOZIRJE          SLO  
9 24 FRAS            ROBERT       6:02:04 37 1977 M39 2 9225  VELIKA PLANA     SLO  
10 163 PETRINJAK       DALIBOR      6:07:16 33 1981 M34 6 3311  ŠEMPETER         SLO  
11 125 KALIŠNIK        TOMAŽ        6:07:48 47 1967 M49 1 1233  DOB              SLO  
12 134 PRACH           MICHAEL      6:13:08 52 1962 M54 1 9020  KLAGENFURT       A    
13 145 SENICA          TOMAŽ        6:18:04 30 1984 M34 7 2390  RAVNE NA KOROšKE SLO  
14 228 ZUPAN           PRIMOŽ       6:24:26 27 1987 M29 3 4201  ZGORNJA BESNICA  SLO  
15 140 MIKLIČ          MIRKO BOGOMI 6:24:28 49 1965 M49 2 1000  LJUBLJANA        SLO  
16 9 BLATNIK         ZVONKO       6:25:22 47 1967 M49 3 1000  LJUBLJANA        SLO  
17 239 HRASTOVEC       IVAN         6:29:24 29 1985 M29 4 3305  VRANSKO          SLO  
18 31 ČESEN           ANŽE         6:29:49 28 1986 M29 5    0  IVANčNA GOICA    SLO  
19 250 DRAKSLER        VIKI         6:30:48 55 1959 M59 1 1430  HRASTNIK         SLO  
20 191 MAISCH          ANDREAS      6:33:59 39 1975 M39 3 71254 DEUTS
21 233 KREJAČ          DAMJAN       6:35:01 27 1987 M29 6 2351  KAMNICA          SLO  
22 141 RAJH            ZLATKO       6:35:29 43 1971 M44 1 9250  GORNJA RADGONA SLO  
23 227 PRETNAR         ANŽE         6:37:33 26 1988 M29 7 4247  ZGORNJE GORJE    SLO  
24 159 BAUER           DARKO        6:42:43 49 1965 M49 4 8000  NOVO MESTO       SLO  
25 150 KOTNIK          MATEJ        6:42:52 38 1976 M39 4 3320  VELENJE          SLO  
26 209 SCHIELE         PAUL         6:45:18 46 1968 M49 5 73431 AALEN            D    
27 173 ISTENIČ         SIMON        6:45:46 47 1967 M49 6 1370  LOGATEC          SLO  
28 22 ŠENK            DOMINIK      6:48:04 39 1975 M39 5 1338  KOČEVSKA REKA    SLO  
29 196 NIKOLIČ         SAŠA         6:48:27 30 1984 M34 8 3000  CELJE            SLO  
30 245 BAVEC           ZDRAVKO      6:50:45 41 1973 M44 2 1384  GRAHOVO (PRI CER SLO  
31 133 GOSTEČNIK       MARKO        6:50:54 54 1960 M54 2 3330  MOZIRJE          SLO  
32 160 JELER           MILAN        6:51:54 46 1968 M49 7 4212  VISOKO PRI KRANJ SLO  
33 217 MUMEL           ŽIGA         6:53:16 20 1994 M29 8 2201  ZGORNJA KUNGOTA  SLO  
34 174 ROBIDA          TOMAŽ        6:55:18 25 1989 M29 9 3341  ŠMARTNO OB DRETI SLO  
35 107 ČRETNIK         ROMAN        6:56:46 35 1979 M39 6 3330  MOZIRJE          SLO  
36 7 JENKO           ALEŠ         7:01:15 37 1977 M39 7 6257  PIVKA            SLO  
37 112 LOŽAR           BORUT        7:02:33 44 1970 M44 3 1230  DOMžALE          SLO  
38 3 KREN            ROBERT       7:03:01 48 1966 M49 8 2391  PREVALJE         SLO  
39 1 SELINŠEK        DRAGO        7:06:14 50 1964 M54 3 2205  STARŠE           SLO  
40 136 BEZJAK          ALEŠ         7:06:29 34 1980 M34 9 2250  PTUJ             SLO  
41 220 PINTARIČ        TOMAŽ        7:10:51 36 1978 M39 8 9231  BELTINCI         SLO  
42 30 KLUN            LUKA         7:11:25 37 1977 M39 9    0  SODRAŽICA        SLO  
43 224 PRIMOŽIČ        UROŠ         7:11:38 46 1968 M49 9 1360  VRHNIKA          SLO  
44 100 NAPAST          FRANČIŠEK    7:12:11 40 1974 M44 4 1000  LJUBLJANA        SLO  
45 29 OBLAK           JANEZ        7:12:32 45 1969 M49 10    0  GORENJA VAS      SLO  
46 91 BAUER           ERWIN        7:12:45 42 1972 M44 5 73553 ALFDORF          D    
47 175 JEŽ             ROMAN        7:14:23 47 1967 M49 11 1211  LJUBLJANA - ŠMAR SLO  
48 216 ČUFAR           ZDRAVKO      7:16:30 56 1958 M59 2 2312  OREHOVA VAS (SLI SLO  
49 113 SIHERLE         BORUT        7:16:32 49 1965 M49 12 9262  ROGAšOVCI        SLO  
50 234 VREČAR          MIHA         7:17:45 42 1972 M44 6 3302  GRIŽE            SLO  
51 132 MAZGON          OSKAR        7:18:14 34 1980 M34 10 3000  CELJE            SLO  
52 172 GRUDEN          BORUT        7:18:16 39 1975 M39 10 1000  LJUBLJANA        SLO  
53 11 SUHADOLNIK      ROBERT       7:18:29 51 1963 M54 4 1386  STARI TRG PRI L  SLO  
54 221 PAVLIČ          JOŽE         7:19:57 40 1974 M44 7 4244  PODNART          SLO  
55 129 SVETINA         ALEKSANDER   7:20:37 40 1974 M44 8 6219  LOKEV            SLO  
56 222 BEC             ALJOŠA       7:24:16 38 1976 M39 11 4244  PODNART          SLO  
57 15 BOKAVŠEK        ROBERT       7:24:46 44 1970 M44 9    0  BREZOVICA        SLO  
58 238 KLUN            PRIMOŽ       7:24:50 34 1980 M34 11 1000  LJUBLJANA        SLO  
59 249 KOSIRNIK        VASKO        7:24:53 66 1948 M69 1 2319  POLJČANE         SLO  
60 110 MISJA           NIKO         7:25:23 26 1988 M29 10 9252  RADENCI          SLO  
61 171 KOSTIČ          SANDI        7:25:29 41 1973 M44 10 8250  BREžICE          SLO  
62 178 MERČNIK         BOŠTJAN      7:27:59 40 1974 M44 11 1291  ŠKOFLJICA        SLO  
63 164 SINIGAJDA       MATEJ        7:28:55 41 1973 M44 12 3325  ŠOšTANJ          SLO  
64 116 BUKOVEC         MITJA        7:29:21 36 1978 M39 12 2390  RAVNE NA KOROšKE SLO  
65 206 SCHMIDT         ERHARD       7:30:16 58 1956 M59 3 76351 D    
66 156 ZUPAN           MARKO        7:30:46 55 1959 M59 4 1410  ZAGORJE OB SAVI  SLO  
67 128 KRAMER          ANDREJ       7:30:52 48 1966 M49 13 3000  CELJE            SLO  
68 120 LEšNIK          ALEŠ         7:31:15 33 1981 M34 12 2250  PTUJ             SLO  
69 93 CUDERMAN        JURE         7:31:37 42 1972 M44 13 4000  KRANJ            SLO  
70 177 ČATER           JURE         7:33:50 43 1971 M44 14 1291  ŠKOFLJICA        SLO  
71 137 RENČELJ         MARKO        7:38:08 41 1973 M44 15 2312  OREHOVA VAS      SLO  
72 153 HERCOG          DENIS        7:38:13 32 1982 M34 13 2250  PTUJ             SLO  
73 223 HERCOG          DARKO        7:38:26 28 1986 M29 11 2251  PTUJ             SLO  
74 200 SCHVEDER        ULRICH       7:38:49 70 1944 M74 1 32257 BUNDE                 
75 148 KASTELIC        IGOR         7:41:05 43 1971 M44 16 1000  LJUBLJANA        SLO  
76 131 ZEMLJARIČ       BORUT        7:41:59 47 1967 M49 14 1351  BREZOVICA PRI LJ SLO  
77 241 KURNIK          BOŠTJAN      7:42:34 36 1978 M39 13 2311  HOČE             SLO  
78 157 MANTEL          UROŠ         7:43:39 31 1983 M34 14 1231  LJUBLJANA-ČRNUčE SLO  
79 104 BAUMAN          JOŽI         7:45:39 35 1979 M39 14 2000  MARIBOR          SLO  
80 225 KRAŠOVEC        ALJAŽ        7:45:44 30 1984 M34 15 1360  VRHNIKA          SLO  
81 94 DOBNIKAR        BENJAMIN     7:45:49 25 1989 M29 12 1218  KOMENDA          SLO  
82 14 KRZNAR          KAMIL        7:46:27 33 1981 M34 16 2000  MARIBOR          SLO  
83 108 MLAKAR          VINKO        7:47:06 45 1969 M49 15 2230  LENART           SLO  
84 111 ROŠKARIČ        ANDREJ       7:47:08 43 1971 M44 17 2230  LENART           SLO  
85 103 HORVAT          ZMAGO        7:47:22 51 1963 M54 5 2000  MARIBOR          SLO  
86 204 NOVAK           STANISLAV    7:47:59 62 1952 M64 1 3000  CELJE            SLO  
87 235 ŠINTLER         VOJKO        7:48:46 36 1978 M39 15 1262  DOL PRI LJUBLJAN SLO  
88 240 HRASTOVEC       IGOR         7:49:21 16 1998 M29 13 3305  VRANSKO          SLO  
89 101 JORDAN          GORAZD       7:51:37 52 1962 M54 6 2000  MARIBOR          SLO  
90 96 PRIMC           FRANC        7:52:28 66 1948 M69 2 4244  PODNART          SLO  
91 19 HALEC           ANDREJ       7:52:33 40 1974 M44 18 1231  LJUBLJANA ČRNUČ  SLO  
92 102 KAUČIČ          PETER        7:53:27 42 1972 M44 19 2000  MARIBOR          SLO  
93 149 SCHAEFER        MARTIN       7:53:35 51 1963 M54 7 72488 SIGMARINGEN      D    
94 218 ZAJC            TADEJ        7:54:29 34 1980 M34 17 8250  BREŽICE          SLO  
95 122 LEVIČNIK        MILOŠ        7:55:41 45 1969 M49 16 1000  LJUBLJANA        SLO  
96 161 MARAŽ           KLAVDIJ      7:56:30 52 1962 M54 8 5290  ŠEMPETER         SLO  
97 138 MARAŽ           ŽIGA         7:56:34 30 1984 M34 18   SLO  
98 166 ŠAJNA           ALJOŠA       7:57:01 50 1964 M54 9 1291  ŠKOFLJICA        SLO  
99 97 REMS            MARKO        8:01:50 39 1975 M39 16 1000  LJUBLJANA        SLO  
100 202 STROŽER         BLAŽ         8:04:03 29 1985 M29 14 3303  GOMILSKO         SLO  
101 143 VRANKER         PRIMOŽ       8:04:21 39 1975 M39 17 3312  PREBOLD          SLO  
102 195 ANIL CYPRIEN    ALLAG        8:05:47 62 1952 M64 2 73105 DUERNAU          D    
103 168 PILIH           MILAN        8:10:10 54 1960 M54 10 3000  CELJE            SLO  
104 247 KRESNIK         ZLATKO       8:12:39 56 1958 M59 5 2313  FRAM             SLO  
105 105 REŽONJA         MIRO         8:12:40 51 1963 M54 11 2312  OREHOVA VAS      SLO  
106 236 ŽUMER           BOŠTJAN      8:15:40 43 1971 M44 20 1000  LJUBLJANA        SLO  
107 237 NOVAK           MATEJ        8:15:43 46 1968 M49 17 1351  BREZOVICA PRI LJ SLO  
108 32 LEON            UDIR         8:16:20 43 1971 M44 21 4270  JECENICE         SLO  
109 139 HLADE           BRANKO       8:16:24 42 1972 M44 22 2354  BRESTERNICA      SLO  
110 36 ERHOVNIC        TOMAŽ        8:18:16 59 1955 M59 6 1000  LJUBLJANA        SLO  
111 2 ŠKRINJAR        IGOR         8:22:06 45 1969 M49 18 2205  STARŠE           SLO  
112 142 WULZ, D         VALENTIN     8:26:35 69 1945 M69 3 9020  KLAGENFURT       A    
113 211 PERMINŠEK       VILJEM       8:27:10 45 1969 M49 19 1234  MENGEŠ           SLO  
114 109 KOTNIK          SILVESTER    8:28:00 50 1964 M54 12 2241  SPODNJI DUPLEK   SLO  
115 151 OJSTERŠEK       SMILJAN      8:28:29 50 1964 M54 13 3270  LAšKO            SLO  
116 158 POVRŽENIČ       DRAGO        8:28:30 48 1966 M49 20 1111  LJUBLJANA        SLO  
117 205 STRAHIJA        SINIŠA       8:29:50 36 1978 M39 18 40320 HODOŠAN          CRO  
118 124 SIEBKE          THOMAS       8:30:06 49 1965 M49 21 71120 GRAFENAU         D    
119 213 GREGORČIČ       EDO          8:33:25 73 1941 M74 2 4000  KRANJ            SLO  
120 33 STREL           MIRO         8:34:35 44 1970 M44 23    0  POSTOJNA         SLO  
121 147 VIDIC           ŽIGA         8:34:50 30 1984 M34 19 4240  RADOVLJICA       SLO  
122 219 BROVČ           PRIMOŽ       8:38:12 39 1975 M39 19 1000  LJUBLJANA        SLO  
123 176 BREZOVNIK       ALEŠ         8:38:48 36 1978 M39 20 3332  REčICA OB SAVINJ SLO  
124 246 BOŽIČEK         DRAGO        8:40:45 41 1973 M44 24 1000  LJUBLJANA        SLO  
125 207 SCHULTHEISS     JURGEN       8:44:23 46 1968 M49 22 73116 WASCHENBRUN      D    
126 17 URBANIJA        MIHA         8:46:14 34 1980 M34 20 1225  LUKOVICA         SLO  
127 12 BENKO           ROBERT       8:46:14 47 1967 M49 23 6222  ŠTANJEL          SLO  
128 210 SKENDER         ALEKSANDER   8:51:32 41 1973 M44 25 1270  LITIJA           SLO  
129 126 ŠTRAKL          GREGOR       8:52:20 42 1972 M44 26 3312  PREBOLD          SLO  
130 201 CZERWINSKI      GUNTER       8:52:40 70 1944 M74 3 50931 DEUTS
131 230 LAKNER          DARKO        8:52:51 47 1967 M49 24 1217  VODICE (NAD LJUB SLO  
132 118 MESAREC         PETER        8:55:03 33 1981 M34 21 2000  MARIBOR          SLO  
133 18 SCHLAMBERGER    JAKA         8:56:37 41 1973 M44 27 1360  VRHNIKA          SLO  
134 106 KALC            ALEKSANDER-S 8:57:33 57 1957 M59 7 34159 TRST             I    
135 162 CAFUTA          MIHAEL       9:06:25 51 1963 M54 14 3000  CELJE            SLO  
136 114 ŠPOLJARIĆ       DEJAN        9:09:11 32 1982 M34 22 1000  LJUBLJANA        SLO  
137 146 POSARELLI       PETER        9:12:01 27 1987 M29 15 5210  DESKE            SLO  
138 215 FERLEZ          DANILO       9:18:36 41 1973 M44 28 1000  LJUBLJANA        SLO  
139 135 SZEML‚R         TAM S        9:20:49 46 1968 M49 25 1148  BUDAPEST         H    
140 83 SIMONIČ         ODON         9:25:41 62 1952 M64 3 3211  ŠKOFJA VAS       SLO  
141 155 DRAME           LEOPOLD      9:25:54 65 1949 M69 4 3230  ŠENTJUR          SLO  
142 87 JANKO           VLADO        9:31:09 64 1950 M64 4 3330  MOZIRJE          SLO  
143 85 TONKLI          JOŽE         9:32:31 61 1953 M64 5 3202  LJUBEčNA         SLO  
144 86 ANDREJ          JOŽE         9:32:31 62 1952 M64 6 3000  CELJE            SLO  
145 84 VALENČAK        IVAN         9:32:31 67 1947 M69 5 3000  CELJE            SLO  
146 35 KOLMAN          BORIS        9:37:34 45 1969 M49 26 4220  ŠKOFJA LOKA      SLO  
147 10 PODVIZ          GREGOR       9:42:21 40 1974 M44 29 4228  ŽELEZNIKI        SLO  
148 98 ZAKONJŠEK       DAVID        9:51:56 29 1985 M29 16 3310  ŽALEC            SLO  
149 251 ŽABERL          IVAN         9:52:00 61 1953 M64 7 3000  CELJE            SLO  
150 183 ROSANDA         DENIS        10:09:39 40 1974 M44 30 6000  KOPER            SLO  
151 180 CEFERIN         JANEZ        10:16:41 28 1986 M29 17 4228  ŽELEZNIKI        SLO  
152 121 PAšALIĆ         TOMISLAV     10:27:28 45 1969 M49 27 10000 ZAGREB           CRO  
153 185 JOVIČ           DUŠAN        10:27:29 51 1963 M54 15 6000  KOPER            SLO  
154 16 KOPRIVC         ROMAN        10:41:49 50 1964 M54 16 6250  ILIRSKA BISTRIC  SLO  
155 203 KUKOVIČ         HIGIN        11:03:38 76 1938 M79 1 3301  PETROVČE         SLO  
156 199 REBERŠEK        MARKO        11:14:50 42 1972 M44 31 3312  PREBOLD          SLO  
157 182 VUK             DIMITRIJ     11:21:54 49 1965 M49 28 6274  ŠMARJE           SLO  
158 123 DAHMEN          GERHARD      11:34:10 61 1953 M64 8 81379 MUENCHEN         SLO  
159 194 POHL            GUENTHER     11:40:42 75 1939 M79 2 99097 D    
160 95 DROBUN          JOŽE         11:58:34 47 1967 M49 29 4207  CERKLJE          SLO  
161 184 KRAJNC          LUKA         12:02:02 36 1978 M39 21 1000  LJUBLJANA        SLO  
162 179 MOŽINA          IZTOK        12:36:54 60 1954 M64 9 6310  IZOLA            SLO  
163 186 SCHER           DENIS        12:36:56 49 1965 M49 30 6320  PORTOROž         SLO